w

Riot zdradza, w jakiej kolejności będzie wykonywał minireworki w LoLu. Oto lista bohaterów

Twórcy League of Legends zdradzili kolejność wydawania pomniejszych aktualizacji championów.


Minireworki, nazywane przez Riot również pomniejszymi aktualizacjami, to forma odświeżenia bohaterów, która nie jest tak obszerna, jak pełne VGU. Nie zmienia się więc modelu postaci ani wszystkich jej grafik, ale uwaga zostaje skupiona na przerobieniu umiejętności championa tak, by stał się jeszcze ciekawszy dla graczy.

Taki zabieg sprawia, że nieco zapomniani bohaterowie mogą zyskać nowe życie i znów cieszyć się zainteresowaniem ze strony społeczności. W ostatnim roku wydano sporo tego typu minireworków, które w zdecydowanej większości okazały się naprawdę dobrym posunięciem ze strony twórców.

Rioterzy wspominali, że nie zamierzają przestawać i chcą cały czas odświeżać championów, którzy tego potrzebują. Niedawno jeden z pracowników firmy ujawnił, jak prezentuje się lista postaci, które mają otrzymać pomniejszą aktualizację.

Lista przyszłych minireworków w LoLu

W internecie pojawiła się informacja, że jeden z pracowników – Riot Yasuna – zdradził, w jakiej kolejności mają być wydawane przyszłe pomniejsze aktualizacje bohaterów. Okazuje się, że twórcy chcą na początku zreworkować Neeko, potem Rell, a na końcu Iverna.

Według wspomnianego wyżej Riotera championi zostali wymienieni właśnie w ten sposób, ponieważ twórcy wierzą, że w tej kolejności uda im się wydać każdą z aktualizacji. Nie znaczy to jednak, że jest to w 100% pewne – Riot podkreśla, że nie składa żadnej obietnicy, a jedynie informuje o swoich przewidywaniach.

To, że Neeko zostanie odświeżona jako pierwsza, raczej nikogo nie dziwi, ponieważ twórcy już jakiś czas temu zdradzili, że planują ją nieco odnowić. Ze wstępnych informacji wynika, że projektanci chcieliby, by bohaterka mogła się zmieniać nie tylko w innych championów, ale także w interaktywne elementy otoczenia, takie jak wardy czy rośliny w jungli.

Minirework pojawi się zapewne tej wiosny, jednak dokładna data wydania aktualizacji nie jest znana.

Dwie kolejne postacie – Rell i Ivern to bohaterowie, którzy nie cieszą się obecnie zbyt dużym zainteresowaniem ze strony społeczności. Już jakiś czas temu mówiło się, że oboje wymagają jakiejś przeróbki, szczególnie jeśli chodzi o Rell – jej fani nie raz apelowali do Riotu i wskazywali na wiele nieprzemyślanych aspektów jej zestawu umiejętności.

O tym, dlaczego jej skille powinny zostać zmienione już parę lat temu, przeczytać można w oddzielnym artykule – Riot po 2 latach będzie ratował 4 najrzadziej wybieraną postać LoLa. Szykuje się rework.

Ciekawostką jest to, że obecnie Neeko oraz Ivern są najrzadziej wybieranymi championami z całego Legague of Legends. Obok nich znaleźć można Skarnera – ten również ma już niedługo dostać przeróbkę, choć w jego przypadku będzie to pełne VGU.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends