w

Rioter zdradza, że w 2023 roku pojawią się nowe motywy skórek w League of Legends

Twórcy League of Legends ujawniają, że pracują nad nową tematyką skinów. Co o tym wiadomo?


W LoLu istnieje kilkadziesiąt interesujących serii skórek. Niektóre z nich są naprawdę mocno rozbudowane, ponieważ dany motyw był rozwijany przez kilka lat. Dobrym przykładem może być uniwersum Star Guardian, które zaczęło się od pojedynczej skórki Lux, a dziś liczy całą masę czarodziejek oraz kilka złych charakterów.

Wiele serii powracało nie raz przy okazji różnych wydarzeń, co nie zawsze podobało się graczom. Niektórzy twierdzili, że pewne motywy zrobiły się już nudne i wydawanie kolejnych odsłon to „odgrzewanie starego kotleta”.

Twórcy są tego świadomi i wiedzą, że nie da się wiecznie wydawać podobnych dodatków kosmetycznych. Dlatego też zaczęto rozmyślać nad stworzeniem zupełnie nowych tematyk.

Nowe serie skórek z LoLa?

Andrei van Roon, znany bardziej jako Riot Meddler, wypowiedział się na temat nadchodzących do League of Legends skórek. Rioter zaznaczył, że twórcy chcą wprowadzać nowe motywy, które nie pojawiły się wcześniej, by nie powielać starych tematyk, szczególnie jeśli chodzi o większe wydarzenia, takie jak m.in. Mistrzostwa Świata.

Zespół skórek był jedną z grup, które potrzebowały przebudowy i wsparcia w 2022 roku. W 2023 powinniśmy być w stanie dostarczyć mniej więcej tyle samo treści związanych z personalizacją, co w ubiegłym roku. Jedną z rzeczy, na których będziemy się szczególnie skupiać, jest tworzenie nowych tematyk na największe wydarzenia (Mistrzostwa Świata, MSI, letni event itp.), a nie wracanie do tych już dobrze znanych, takich jak PROJECT czy Star Guardian.

Póki co nie wiadomo o jakich tematykach mówił Rioter. Parę dni temu inny pracownik studia ujawnił, że w 2023 wydane zostaną skórki do mniej popularnych bohaterów, takich jak m.in. Kalista czy Ivern. Pozostaje czekać na więcej informacji na ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends