w

Rybson alarmuje, że dostaniecie za to perma bana w LoLu. Platformy dementują

Rybson, jeden z popularnych streamerów LoLa, informuje, że Riot w pewien sposób zmienił swoją politykę względem programów trzecich.


Informacje te nie zostały potwierdzone przez Riot, ale Rybson raczej doskonale wie, co pisze. Streamer poinformował wczoraj, że LoL zaczął permanentnie banować za programy nie tylko do edycji skinów, ale także za “Porofessory”.

“Porofessor” to popularny program, z którego korzysta naprawdę wiele osób. Deweloperzy mieli skomentować całą sprawę na Twitterze i napisali, że program jest całkowicie bezpieczny i został zatwierdzony przez Riot. Podobne stanowisko można znaleźć na Discordzie.

Jest to więc w tym momencie zagadka, część osób odinstalowała ten program, inni nadal ryzykują. Największym problemem z tym wszystkim jest to, że Riot może coś zmienić w tym z dnia na dzień. Ta cała sytuacja pokazuje, że tak naprawdę używanie tego wiąże się z pewnym ryzykiem. Nigdy nie wiadomo, kiedy Riot coś zmieni.

Permanentne bany

Rybson w taki sposób pisze o tym na swoim Twitterze:

Streamer linkuje oficjalny artykuł na ten temat. Ludzie pisali, że ponoć został on zaktualizowany. Sprawdziliśmy jego starszą wersję sprzed kilku lat i tekst jest identyczny. Te aktualizacje są pobugowane od wielu lat, więc to stosunkowo normalne. Może Riot dodał tam tłumaczenie dla innych języków albo coś jeszcze innego. Stara wersja jest jednak taka sama.

W teorii programy piszą, że zostały oficjalnie zatwierdzone i są bezpieczne. A jednak ludzie dostają bany – tak wynika z wiadomości Rybsona.

Nie wiadomo dokładnie, o jakie programy chodzi, ale właściciele kilku z nich informowali wcześniej lub informują teraz, że w teorii wszystko jest bezpieczne i zostało potwierdzone przez Rito.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends