w

Senna i Sion – Combo które musicie wypróbować na bocie

Senna oraz Sion tworzą zgrany duet na dolnej alei.

Reklama

Gracze League of Legends cały czas odkrywają nowe synergie, jakie tworzą kolejne postacie w LoLu. Riot Games nie zwalnia z pomysłami i co kilka miesięcy do gry dodawani są nowi bohaterowie. Ostatnio było ich całkiem sporo, Senna, Aphelios czy nadchodzący w styczniu Sett.

To właśnie z tą pierwszą bohaterką powstała ciekawa synergia, którą gracze polecają wypróbować.

Senna i Sion

Duet głównie polega na umiejętności odrzucania wrogich minionów przez E rzeźnika, oraz możliwości nakładania czasowego CC przez Sennę na miniony. Zasada działania jest prosta, Senna nakłada umiejętność na miniona, a Sion wyrzuca go w stronę przeciwnika.

ZOBACZ – Czy przepustka jest opłacalna dla graczy TFT? Przeprowadzono ciekawy eksperyment

Pomimo tego, iż pierwsza próba okazała się nieskuteczna, gracze odczekali chwilę i spróbowali ponownie. Tym razem ich celem była stojąca na skraju zarośli Lux. Tym razem poprawne użycie dwóch umiejętności, oraz podrzucenie z ulta Siona okazało się bardzo skuteczne. Duet bardzo łatwo wygrał wymianę 2 na 2, a biedna Caitlyn nie mogła nic na to zaradzić.

Jedynym minusem w tej taktyce jest to, że musimy dobrze zgrać się z naszym sojusznikiem. Polecamy więc Wam zagranie z kimś, kogo dobrze znacie. Senna jest standardowym ADC, a Sion był już widywany w roli wspierającego, więc nikt Wam nie zarzuci gry trollpickami.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends