w

Senna otrzyma nerfy także w normalnym trybie, ale jeszcze nie teraz

Riot Games poinformowało o swoich pierwszych wnioskach po kilkudniowej obserwacji Senny.


Senna to najnowsza postać w League of Legends, która wzbudziła bardzo wiele emocji. Riot już wcześniej informował, że planuje osłabić bohaterkę w trybie ARAM. Teraz dowiadujemy się, że Senna jest za mocna także na normalnych trybach gry.

Postać nie zostanie znerfiona w następnej aktualizacji, oznaczonej jako 9.23.

Nerf Senny nadchodzi

Senna obecnie jest nieco silniejsza, niż przewidywał to Riot. Nie jest jednak na tyle silna, by wymagała wprowadzania szybkich poprawek. Po tych kilku dniach developerzy zdecydowali się zaczekać jeszcze trochę, by wprowadzić zmiany raz, a dobrze.

Oznacza to tyle, że nie przygotowano żadnych zmian w aktualizacji 9.23 i pierwszych poprawek możemy się spodziewać w 9.24. Chodzi tu głównie o to, by sprawdzić w jaki sposób Senna radzi sobie w Przedsezonie 2020.

Nie wiadomo jednak, jakich zmian się spodziewać. Czy będą to zmiany przeliczników, czy może zmienią się umiejętności.

Riot jest zadwolony

 

Jak słyszymy od Riotu, studio jest zadowolone z wydania Senny i wiele rzeczy udało się przewidzieć. Faktycznie Senna posiada kilka słabości i faktycznie sprawdza się jako support, i ADC.

  • Dwie z zamierzonych słabości sprawdzają się tak, jak oczekiwano. Długi czas ładowania ataku pozwala na łatwe trafienie jej umiejętnościami obszarowymi oraz pojedynczymi.
  • Jest skuteczna zarówno na ADC, jak i na supporcie,  wersja pod lethality oraz enchanter sprawdzają się bardzo dobrze.

Senna jest jednak zbyt mocna w trybie ARAM i tak zostanie osłabiona już w patchu 9.23.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends