w

Senna – Umiejętności nowej postaci w LoLu. Oficjalny opis i gameplay

Poznaliśmy już skille nowej bohaterki, jaka wkrótce pojawi się w League of Legends.


Publikujemy oficjalny opis umiejętności nadchodzącej do League of Legends postaci. Senną niedługo będziecie mogli pograć sami na serwerze testowym. Postać wyjdzie na serwery po finałach Worlds 2019.

Wczoraj publikowaliśmy pierwszy gameplay postaci, poniżej znajdziecie oficjalny opis skilli Senny.

Senna – Umiejętności

Niestety nie ma jeszcze pokazanych filmów, natomiast niedługo powinny się one pojawić. Trudno nam powiedzieć kiedy, na pewno zostaniecie o tym poinformowani jako pierwsi. Poniżej oficjalny opis umiejętności bohaterki. Jest to pełna, polska wersja bez fanowskich tłumaczeń.

Umiejętność bierna – Rozgrzeszenie

Reliktowe Działo bywa nierychliwe, ale zadaje dodatkowe obrażenia. Może wzmocnić swój zasięg, obrażenia od ataku i szansę na trafienie krytyczne przez absorbowanie Mgły wrogich bohaterów, których atakuje lub zjaw, które wydobywają się z martwych wrogów.

Q – Przebijająca Ciemność

Senna wystrzeliwuje pocisk, który leczy sojuszników i zadaje obrażenia wrogom. Senna może dalej atakować, aby skrócić czas odnowienia Przebijającej Ciemności.

W – Ostatni Uścisk

Senna zsyła Mgłę na pierwszy trafiony cel, zadając mu obrażenia, a po krótkiej chwili również unieruchamiając go i otaczających go wrogów.

E – Klątwa Czarnej Mgły

Senna zmienia się w chmurę mgły, zyskując przy tym prędkość ruchu i kamuflaż dla siebie i pobliskich sojuszników. Sojusznicy, którzy wychodzą z mgły, są widoczni dla wrogów jako upiorne zjawy, których nie można zaatakować, dopóki nie zaatakują lub się nie zbliżą.

R – Cień Świtu

Senna wystrzeliwuje globalny promień. Sojusznicy, którzy znajdą się w promieniu, są chronieni, natomiast porażeni nim wrogowie odniosą obrażenia.


Gameplay Senny

Pełny pokaz skilli powinien pokazać się w najbliższym czasie. Riot ostatnio mocno kombinuje z datami i trudno przewidzieć ich ruchy. Do tej pory pojawił się jedynie dość krótki filmik z gameplay’em.

Niestety, to jedynie kilkanaście sekund. Tyle Riot nam pokazał.