w

Sentinel Seraphine i Ruined Leona nowymi skórkami? Niestety to tylko fanowski koncept

Jeden z graczy stworzył tak dobre prace, że wielu fanów myślało, że to oficjalne grafiki.


Niejednokrotnie fanowskie prace w społeczności League of Legends były tak dobre, że gracze mylili je ze skórkami od Riotu. Wśród fanów LoLa jest wielu utalentowanych grafików, który regularnie publikują kolejne prace związane z ich ulubioną grą.

Gracze często są zawiedzeni, że tak dobre koncepty to jedynie fanowski rysunek, ponieważ chcieliby, by stworzone przez innych skórki naprawdę trafiły na Summoner’s Rift.

Tym razem nie jest inaczej. Projekty skinów okazały się tak dobre, że wielu fanów wręcz błagało Riot, by ten kiedyś wydał tego typu dodatki kosmetyczne do ich ukochanych bohaterów.

Sentinel Seraphine, Ruined Leona i więcej

Autorem konceptów jest Vincent Tran, artysta ze Stanów Zjednoczonych. Grafiki tego twórcy pojawiały się już wielokrotnie w starszych artykułach (np. Blood Moon Janna – koncept tak dobry, że wygląda jak oficjalna skórka). Według wielu autor przez ostatni rok zrobił niesamowite postępy w rysowaniu, przez co dziś jego prace można pomylić z oficjalnymi grafikami od Riotu.

Twórca jest niesamowicie kreatywny – na swoim koncie ma wiele fanowskich koncepów z League of Legends. Poza skórkami, tworzy również fanarty istniejących skinów czy nawet projekty reworków bohaterów.

W ostatnim czasie stworzył parę prac nawiązujących do niedawno zapowiedzianych skórek. Wśród nich znaleźć można Ruined Leonę, która zdaniem autora – świetnie pasowałaby do nowego skina Diany. Znalazło się również coś dla fanów Seraphine – koncept skórki Sentinel.

Poza tym autor stworzył także świetny koncept Coven Evelynn oraz narysował fanowski splash art jednego z pomysłów Riotu – Debonair Malzahara.

Ruined Leona

Sentinel Seraphine

Coven Evelynn

Debonair Malzahar

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends