w

Skórka Star Guardian Ahri doczekała się poprawek. Co dokładnie zmienił Riot?

Twórcy poinformowali o małej zmianie związanej z jedną z legendarnych skórek Ahri.


Ahri to jedna z najpopularniejszych bohaterek League of Legends. 7 września 2017 wydano do niej skórkę z serii Czarodziejek Gwiazd, która została ciepło przyjęta przez fanów i do tej pory uważana jest za jedną z najlepszych jej skinów.

Sam motyw skórki jest bardzo lubiany, a w przypadku Ahri jego potencjał wykorzystano jeszcze lepiej – przez to, że jest to skin legendarny, czyli zmienia praktycznie wszystko, zaczynając od efektów dźwiękowych i wizualnych, idąc przez animacje umiejętności i poruszania się, a kończąc na nowych kwestiach dialogowych i interakcjach.

Poprawki Star Guardian Ahri

Riot Ohmu poinformował na swoim Twitterze, że skórka Czarodziejka Gwiazd Ahri doczekała się poprawek, mimo że jest w League of Legends od ponad 3 lat.

Cześć! Przeglądałem zaległe błędy do poprawienia (robimy to przez cały rok!). Normalnie nie wspominamy o tych poprawkach, ale ta jest jedną z większych. Star Guardian Ahri otrzyma fizykę ogona podobną do tej u Aurelion Sola.

Zmiany powinny trafić na PBE już jutro. Chciałem tylko poinformować o poprawce, która moim zdaniem zasługuje na nieco rozgłosu.

Efekt poprawek można zaobserwować na poniższym filmiku.

Video

ZOBACZ – Splash arty najnowszych skórek z LoLa – Viego, Annie, Apheliosa, Jarvana, Fiory i Alistara

Fani bohaterki zwrócili uwagę na to, że również inne jej skiny wymagają aktualizacji, ponieważ posiadają różne błędy. Rioter odpowiedział:

Każdy bug jest powodowany przez coś innego, a ja śledziłem wyłącznie ten dotyczący skórki Star Guardian. Inni pracownicy przyglądają się reszcie skinów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends