w

Splash art Zileana na 10 rocznicę LoLa zawierał ciekawy easter egga, który większość przegapiła

Crazy Boris Productions / Hozure

Nawiązanie do klasycznego filmu w splash arcie Zileana.


Na 10 lecie League of Legends deweloper postanowił pozmieniać tła niektórym postaciom. Narysowane zostały one przez społeczność, a jak się okazuje po kilku miesiącach, mogły nawiązywać do znanych, legendarnych filmów.

Tło Zileana

Na początku tego roku obchodziliśmy wydarzenie upamiętniające start League. Z okazji 10 lat gry twórcy postanowili zmienić również splash arty 40 pierwszych championów. Oczom użytkowników ładujących się do gry w podstawowej wersji bohatera (bez skórki) ukazały się zaprojektowane przez społeczność karykatury przedstawiające postacie. Oprócz kanciastego Malphite i przypominającego puchatego chomiczka Teemo, w oczy rzucał się również Zilean w przeciwsłonecznych okularach.

Jeżeli przyjrzymy się oryginalnemu obrazowi, który w całości narysowany został przez artystę o pseudonimie Hozure, zauważymy dwie dodatkowe postacie w tle.

ZOBACZ – Hardstuckowanie stało się takie popularne w League of Legends, że powstała o tym nawet piosenka

Spoglądający z daleka Shen, podirytowany Darius oraz Zilean w okularach przeciwsłonecznych, to nawiązanie do animacji, której premiera miała miejsce 6 lat temu. Fillm „Can’t Killean the Zilean” autorstwa Crazy Boris Productions został wyświetlony ponad 12 milionów razy, stając się ogromnym hitem.

Być może w przyszłości odkryjemy jeszcze więcej nawiązań do klasyków sprzed lat.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends