w

Streamerka o najbardziej kreatywnym “pocisku” jaki dostał Rioter. Aż zapisał sobie go do jego specjalnej kolekcji

RiotAugust, osoba odpowiadająca w tym momencie za balans i tworzenie postaci czasami otrzymuje naprawdę kreatywne wyzwiska. Prawdziwe perełki nawet sobie zapisuje.


RiotAugust to jeden z tych wyluzowanych Rioterów, który raczej nie ma problemu z wyzywaniem. Lubi trollować i otwarcie mówić, że przykładowo zepsuł LoLa specjalnie i podoba mu się, jak w końcu jakieś mainy są niezadowolone.

On trolluje, a gracze naprawdę się irytują, w efekcie czego do Riotera dociera całkiem sporo życzeń śmierci, kalectwa etc. August raczej niewiele sobie z tego robi, choć czasami faktycznie dzieli się tym potem z zespołem LoLa.

A to musiał sobie zapisać

Emiru dobrze zna się z Augustem i często ze sobą rozmawiają. Podczas jednej z takich rozmów August podzielił się wyzwiskiem, jakie dostał około pół roku temu.

“Pewnego razu rozmawiałam z Augustem, jakieś pół roku temu. Powiedział mi coś w stylu “Cześć Emily, właśnie dostałem taką wiadomość od kogoś, kto napisał, że ma nadzieję, że nazwę swoją córkę Senna, by ten ktoś mógł ją zniszczyć. Nie powiedział zniszczyć, ale możesz się domyślać, co tam się pojawiło”

Emiru potem powiedziała dokładnie to, co wiadomo o Auguście, czyli, że lubi trollować społeczność, zapisuje sobie te najciekawsze, a jest tego całkiem sporo.

Sam Rioter wielokrotnie wspominał, że kiedyś ma plany to opublikować.