w

Swain na midzie jest silniejszy, a mimo to gracze wolą grać nim na supporcie

Jakie jest zdanie Rioterów na temat obecnego stanu Swaina. Czy zmienią go tak, by był częściej grany na midzie i topie?


Rioter zapytany o Swaina, wypowiedział się na temat bohatera i jego obecnego stanu w grze.

Czy Riot chce, by Swain powrócił na mida?

Jeden z graczy zapytał Riotera o stan Swaina. Jego zdaniem bohater jest głównie grany na supporcie, choć zaprojektowano go pod solo linie. W związku z tym gracz zastanawia się, czy Riot planuje coś z tym zrobić i zmodyfikować Swaina tak, by wrócił na mida lub topa.

Cześć Scruffy, zastanawiam się, czy są planowane jakieś zmiany w związku z problemem Swaina granego głównie na supporcie zamiast na solo liniach – midzie czy topie mimo tego, że był projektowany właśnie pod te linie (głównie mid). Wydaje mi się, że jego potencjał wspierania (włącznie z jego przytłaczającym występowaniem na supporcie ze względu na swój zestaw umiejętności) nie pozwala na buffy i nie daje wystarczającej satysfakcji z grania na solo linii. Ponownie chciałbym wiedzieć, czy ten problem będzie poruszany, ponieważ nie chcę kolejnej postaci pokroju Malzahara z 7 sezonu, gdzie został on znerfiony na supporcie, przez co został kompletnie zmiażdżony na midzie do czasu, kiedy nie został poprawiony dużo później.

Rioter odpowiedział:

Przyglądaliśmy się tej sprawie ostatnio i nie mamy zamiaru nic z tym robić, ponieważ Swain z mida wydaje się silniejszy (aczkolwiek mniej popularny) od tego na supporcie. Jeśli gracze chcą grać nim na supporcie w tym momencie, nie mamy zamiaru ich powstrzymywać.

ZOBACZ – Riot: „Tahm Kench z pewnością potrzebuje reworku”. Następny kandydat do całkowitego przebudowania

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends