w

Świąteczne Cosplaye idealne na Mikołajki

https://www.instagram.com/whiteeefox/

Idealne na Mikołajki, świąteczne Cosplaye z League of Legends.


W związku z tym, iż dzisiaj są Mikołajki, postanowiliśmy uczcić ten dzień, wraz z polską cosplayerką whiteeefox. Stworzyła Ona bowiem dwa wspaniałe kostiumy świątecznej Katariny oraz Jinx.

Mikołajki

Zanim przejdziemy do dalszej części artykułu i zaprezentujemy stroje, pragniemy złożyć Wam życzenia od całej redakcji.

Pomimo tego, iż jest to tak naprawdę święto Mikołaja, to właśnie Wam życzymy wszystkiego, co najlepsze. Przede wszystkim zdrowia oraz szczęścia, samych wymarzonych skinów z hextechu, postaci za 6300 z kapsuł, uprzejmych i pomocnych sojuszników. Abyście nigdy nie nafeedowali, oraz zawsze Ski dostawali. Udanych prezentów, upragnionej dywizji.

Whiteeefox

White Fox, jest polską Cosplayerką, która zajmuje się tym, co uwielbia najbardziej, już od 2 lat. Na swoim koncie posiada odwzorowane takie postacie jak np:

  • Kindred
  • K/DA Ahri
  • Elderwood Ahri
  • Evelynn
  • Jinx
  • Diana

Oczywiście jest ich wiele więcej, ale wymieniliśmy tylko te, które są związane z League of Legends. Na instagramie śledzi ją ponad 5500 osób, a na facebooku ponad 1000. Jak możecie zauważyć, przykłada ogromną uwagę do szczegółów, makijażu oraz otoczenia. W związku z tym, iż mamy Mikołajki, pokażemy Wam dwa naprawdę świetne stroje Dzwoneczka Katariny, oraz Ambitnego Elfa Jinx.

Dzwoneczek Katarina

Ambitny Elf Jinx

Jeżeli przyjrzycie się dokładnie powyższym zdjęciom, z pewnością zauważycie detale, takie jak piegi, kolor oczu, czy nawet odpowiednią mimikę twarzy. White Fox jest jedną z tych artystek, które podchodzą do tego, co robią bardzo profesjonalnie i starannie, a włożony trud w pracę widać doskonale.

Jeszcze raz życzymy Wam wszystkiego najlepszego.