w

Sylas jest w beznadziejnej sytuacji? Nawet OTP nie dają sobie rady

Riot Games

Sylas znalazł się w niezbyt korzystnej sytuacji. Jak żartują gracze, nawet “One trick pony” nie dają sobie nim rady.


Statystyki są dla Sylasa bezwzględne. Jak wskazuje u.gg, powyżej platyny bohater nie występuje w więcej, niż w 2% gier. To naprawdę mało. Choć gorzej od niego ma 35 postaci, to jednak wielu osobom to właśnie Sylas wpadł w oko.

Głównie przez swój winrate, który również jest w opłakanym stanie.

Sylas potrzebuje zmian?

Sylas nie został wymieniany pośród postaci, które będą aktualizowane w następnych patchach. Jak wskazuje użytkownik Reddita o nicku hgrforparadise, bohater desperacko potrzebuje pomocy.

Sylas potrzebuje więcej, niż tylko małych buffów. Oni (Riot) nie robi nic, by mu pomóc. Profesjonalna scena dała sobie już z nim spokój, zbuffujcie go.

Mainy Sylasa komentują, że postacią da się grać, ale wymaga to dużej wiedzy i umiejętności doprowadzania do określonych sytuacji. Bohater zdecydowanie nie jest uniwersalny i dobrze zagra jedynie w konkretnych kompozycjach.

Czy Riot zdecyduje się na zmiany bohatera? Tego na ten moment nie wiadomo. Zdecydowanie developerzy obecnie testują wiele rzeczy i jeżeli one nie wpłyną w żaden sposób na Sylasa, wówczas możemy spodziewać się większych zmian.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends