w ,

Sylwester Wardęga po cichu odpalił streama na Twitchu, na którym streamował… League of Legends

Sylwester Wardęga najwyraźniej coraz chętniej spogląda na Twitcha. W ciągu dwóch dni na Twitchu pojawiły się jego dwa streamy i to na różnych kanałach.


Sylwester kojarzony jest przede wszystkim z Youtubem, choć i na Twitchu ma zweryfikowane konto. Co ciekawe, 19 grudnia streamował tak samo na swoim głównym, jak i pobocznym koncie. Dlaczego? Trudno powiedzieć.

19 grudnia pojawiły się streamy na kanałach:

  • Sawardega – zweryfikowanym
  • Sawardega_Wataha

Być może youtuber wyjaśniał, dlaczego akurat tak się stało, ale VODy są usunięte, więc na ten moment można się jedynie domyślać, że to jakieś testy.

W co grał Wardęga?

Większość osób wie, że Sylwek jest graczem, w szczególności lubił Overwatcha, w którego szło mu naprawdę dobrze. Część osób będzie kojarzyć, że youtuber nawet streamował produkcję Blizzarda na Youtube. Tym razem Sylwester streamował LoLa.

Nie były to jakieś szczególnie promowane transmisje, ale i tak zgromadziły całkiem sporo osób. Na kanale z dopiskiem „wataha” streama z LoLa oglądały maksymalnie 972 osoby.

Być może Sylwester będzie się przestawiał na Twitcha. Wiadomo, że zawsze lepiej jest mieć więcej miejsc, do których w razie czego można się udać, by mieć kontakt z widzami. Ciekawe jedynie, jak Twitch zareaguje na streamowanie na dwóch platformach jednocześnie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends