w

League of Legends jest niegrywalne przez błąd systemu zmiany run

W najnowszej aktualizacji oznaczonej numerem 10.3, awarii uległ system zmiany run.


Aktualizacja 10.3 została wprowadzona wczoraj do League of Legends i choć zawiera wiele poprawek błędów, to jednak niektóre z problemów nie zostały naprawione, ale mocno się pogorszyły.

Wszyscy, którzy zagrali już w League of Legends po aktualizacji, spotkali bardzo nieprzyjemny błąd. Wszystkie runy zmieniają się na domyślne. To naprawdę irytujący problem

Zepsute runy

Informacje o złym stanie jednego z najważniejszych elementów rozgrywki zaczęły spływać chwilę po aktualizacji. Na całe szczęście szybko zostały zauważone przez pracowników, którzy już teraz pracują nad rozwiązaniem problemów.

O tragicznym błędzie poinformował swoich fanów również Doublelift udostępniając poniższe zdjęcie:

Wszystkie runy zmieniają się na te domyślnie ustawione pod danego bohatera. Niestety, ale nie możemy ich zmienić, co mocno wpływa na rozgrywkę. Zmiany run występują we wszystkich trybach, więc tymczasowo odradzamy granie rozgrywek rankingowych.

Błąd występuje na wielu serwerach, a Riot Games zapewne już szuka rozwiązania. Nie wiadomo jeszcze, kiedy problem zostanie naprawiony, ale zapewne sprawa została potraktowana priorytetowo.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends