w

Sztuczka z ultem Ezreala w LoLu stała się viralem i dają się na nią nabrać nawet gracze z High Elo

Riot Games

Ciekawa sztuczka z ultem Ezreala, która może wprowadzić w zadumę niejednego gracza.


Kluczem do wygrywania gier w League of Legends są umiejętności makro i mikro. Jednak oprócz tego warto, jest znać kilka sztuczek mogących zaskoczyć przeciwnika i przechylić szalę na swoją korzyść.

Większość jest bardzo łatwych i znają je zapewne wszyscy, jak na przykład przedłużanie podróżowania na żołnierzach Azira, aby zultować przeciwników w stronę sojuszników. Tym razem okazało się, że sztuczki Ezreala nie znają nawet w High Elo.

Ult Ezreala potrafi zaskoczyć

Globalne superumiejętności potrafią narobić wiele zamieszania i niekiedy odmieniają losy potyczek po drugiej stronie mapy. Jedną z takich umiejętności ma Ezreal, którego obrażenia są w stanie mocno pokarać kruche cele. O ile oczywiście trafi, a to nie jest takie łatwe. Szczególnie na krótkim dystansie, kiedy wróg wie, że za chwilę w jego stronę poleci śmiercionośny promień.

Okazuje się, że istnieje pewien sposób na oszukanie celu. Wystarczy, że w tym samym czasie kliknie się ulta i flasha. Wtedy postać przeskoczy wraz z animacją, a smuga światła poleci ze starego miejsca. Udało się to użytkownikowi Reddita o nicku 27valerie na poziomie D1, czyli można powiedzieć, że już na wysokim poziomie.

Video

Jest to coś, co można wykorzystać, ale i trzeba mieć na uwadze. Po flashu zawsze promień wyleci z poprzedniego miejsca, podobnie jak ult Lux, tylko w tym przypadku nie widać ładującego się lasera. Tym razem Jhin dostał lekcję, którą zapamięta na całe życie i warto wziąć z niego przykład.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends