w

Ta postać w LoLu jest silna od 5 aktualizacji i Riot nawet nie myśli jej nerfić. Robi się problem

Riot Games

Rek’Sai jest obecnie nieco zbyt silna, ale twórcy nie chcą jej nerfić.


Furia Pustki jest świetną kontrą na Lee Sina, czy też Evelynn. Dobrze radzi sobie podczas wczesnego gankowania. Chociaż zawsze była silna w rękach skillowych graczy, to teraz dominuje na całym Summoner’s Rift od 5 aktualizacji.

Okazuje się jednak, że Riot Games nie ma zamiaru jej nerfić. Przynajmniej takiej informacji nie podał pracownik udostępniający opis nadchodzącej aktualizacji 12.18.

Rek’Sai wciąż bez nerfów

Na znanej stronie zbierającej statystyki z League of Legends można zauważyć, że obecnie Rek’Sai radzi sobie wyjątkowo dobrze. Powyżej platyny wygrywa średnio 52% meczów, a w Masterze jest to już prawie 55%. Oznacza to, że bohaterka jest nieco przesadzona i być może wypadałoby ją choć trochę znerfić. Tego jednak nie ma w planach Riot na przyszły patch. Być może twórcy bardzo chcą ją zobaczyć na Worldsach i sądząc po umiłowaniu tej postaci przez prosów, można mieć pewność, że na pewno się pojawi. Oczywiście o ile nie będzie w każdym meczu zbanowana.

Świetnie sprawdza się podczas wczesnych ganków. Ma możliwość szybkiego dostania się do przeciwnika, podrzucenia go, a następnie zadania bezradnemu oponentowi sporych obrażeń. Jednak musi szybko wygrać mecz, ponieważ już w środkowej fazie rozgrywki traci na mocy.

Gracze zazwyczaj budują na niej mityka Prowler’s Claw, następnie od razu Edge of Night i Guardian Angel. Wszystko to z tego powodu, że chociaż wejścia ma naprawdę dobre, to nieco trudniej jest jej później z tej walki wyjść, więc potrzebuje więcej przeżywalności.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends