w

Tak wyglądają umiejętności Senny. Oficjalne filmy z ich prezentacją! OP?

Wczoraj wieczorem przedstawiliśmy Wam umiejętności Senny, dzisiaj możemy Wam je pokazać.


Jako pierwsi na świecie dotarliśmy do opisów umiejętności Senny. Teraz publikujemy już filmiki przedstawiające działanie konkretnych umiejętności.

Przypomnijmy, że Senna to najnowsza postać w League of Legends, którą zobaczymy już niedługo na PBE. Riot Games dało znać, że wyjście postaci na PBE trochę się opóźni. Dostaliśmy jednak już pełny pokaz skilli w formie filmów.

Senna – Umiejętności

Umiejętność bierna – Rozgrzeszenie

Reliktowe Działo bywa nierychliwe, ale zadaje dodatkowe obrażenia. Może wzmocnić swój zasięg, obrażenia od ataku i szansę na trafienie krytyczne przez absorbowanie Mgły wrogich bohaterów, których atakuje lub zjaw, które wydobywają się z martwych wrogów.

Q – Przebijająca Ciemność

Senna wystrzeliwuje pocisk, który leczy sojuszników i zadaje obrażenia wrogom. Senna może dalej atakować, aby skrócić czas odnowienia Przebijającej Ciemności.

W – Ostatni Uścisk

Senna zsyła Mgłę na pierwszy trafiony cel, zadając mu obrażenia, a po krótkiej chwili również unieruchamiając go i otaczających go wrogów.

E – Klątwa Czarnej Mgły

Senna zmienia się w chmurę mgły, zyskując przy tym prędkość ruchu i kamuflaż dla siebie i pobliskich sojuszników. Sojusznicy, którzy wychodzą z mgły, są widoczni dla wrogów jako upiorne zjawy, których nie można zaatakować, dopóki nie zaatakują lub się nie zbliżą.

R – Cień Świtu

Senna wystrzeliwuje globalny promień. Sojusznicy, którzy znajdą się w promieniu, są chronieni, natomiast porażeni nim wrogowie odniosą obrażenia.

Dziękujemy za miłe słowa odnośnie szybkości odkrywania kolejnych rzeczy. Dzięki doświadczeniu z innych gier możemy spokojnie wyprzedzać cały świat!

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends