w

Tata Capsa z G2 wyzywa Doinba na taneczny pojedynek podczas finałów Worlds 2019

Kto powiedział, że rodzice muszą być sztywniakami! Jeden z rodziców gracza G2 Esports wyzwał zawodnika przeciwnej drużyny na pojedynek taneczny.

Reklama

Przed G2 Esports trudne starcie o mistrzostwo świata. Tymczasem Michael Winther, tata jednego z zawodników G2 Esports postanowił wyzwać Doinba na pojedynek taneczny.

Ma to oczywiście związek z wczorajszą akcją i taktyką G2 na pukanie do pokoi przeciwników.

Taneczny pojedynek

Perkz odkrył, że mieszka tuż obok zawodnika z FunPlus Phoenix. Jego genialną taktyką było pukanie do pokojów przeciwników w noc przed finałem. Dzięki temu oboje mieli nie spać. Doinb odpowiedział na tę zaczepkę stwierdzając, że i tak streamuje do późnych godzin, a wszyscy jego widzowie wiedzą, że całą noc tańczy.

Udowodnił to swoim nagraniem na Twitterze:

Do akcji włączył się tata jednego z graczy G2 Esports. Michael Winther wyzwał Doinba na pojedynek taneczny, odpowiadając mu swoim genialnym tańcem.

Wygląda na to, że starcie G2 vs FunPlus nie będzie jedynym, jakie zobaczymy 10 listopada. I chyba to fajnie, że mimo napiętej atmosfery i niesamowitej presji, zawodnicy i rodziny potrafią wprowadzić trochę luzu. Oczywiście Worlds 2019 to nie zabawa, a starcie dwóch najlepszych drużyn, ale czy trzeba z tego robić coś śmiertelnie poważnego?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends