w

Ten champion z LoLa jako jedyny nie posiada ani jednej chromy. Wyjątkowy przypadek

Gracze zauważyli, że jedna z postaci z League of Legends nie ma ani jednej chromy.


Aktualnie nowe skiny w LoLu otrzymują tak wiele dodatków kosmetycznych, że aż trudno sobie wyobrazić, że jakaś postać mogłaby nie mieć własnej ikonki, emotki, barwy czy ramki na ekranie ładowania. Chromy wydawane są w ilościach hurtowych praktycznie przy każdym nowym skinie.

Poza standardowymi barwami pojawiają się też bardziej “prestiżowe”, jak np. Mityczne Chromy wprowadzone jakiś czas temu. Mimo że część postaci ma kolekcję barw liczoną w dziesiątkach sztuk, to jest w grze bohater, który nie ma ani jednej chromy. O kogo chodzi?

Jedyny bohater bez chrom

Jeden z graczy podczas przeglądania barw w kliencie League of Legends zauważył, że Udyr nie posiada ani jednej chromy do swoich skórek. O bohaterze mówi się ostatnio bardzo dużo, ponieważ nadchodzi jego wyczekiwany rework. Fakt tego, że champion nie posiada żadnej chromy, jest dość interesujący. Gracz napisał:

Fun Fact: Udyr jest jedynym bohaterem w grze, który nie posiada barw do żadnej ze swoich skórek.
Każdy champion ma przynajmniej jedną skórkę z chromą, ale nie Udyr.

Oczywiście ma to jakiś sens, większość jego skórek została wydana zanim chromy stały się czymś oczywistym.

W dalszej wypowiedzi gracz zastanawiał się, czy po reworku Udyr doczeka się nowego skina, który będzie miał zestaw chrom. Zapewne tak właśnie się stanie, ponieważ dziś barwy do najnowszych skórek są pewnego rodzaju standardem.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends