Thresh i Lucian otrzymali aktualizację fabuły, czy to zapowiedź Senny?!

League of Legends

Reklama

Aktualizacja fabuły Luciana i Thresha, co nowego nam mówi?

Reklama


Fabuła postaci Luciana oraz Thresha została zaktualizowana, możemy dowiedzieć się z niej kilku ciekawych informacji.

Ciekawe zmiany w Fabule

Niedawno fabuła dwóch nienawidzących się postaci została zaktualizowana. Niestety tutaj również pojawia się problem, ponieważ tylko na chińskiej stronie… czy to nas powstrzyma od wyciągnięcia z niej informacji? Oczywiście, że nie! Niestety nie znamy się za bardzo na tych znaczkach, ale od czego jest XXI wiek i google tłumacz?

Tak wiemy, że takie tłumaczenie nie będzie dokładne, ale dzięki temu kilka informacji udało nam się wyciągnąć. W obu wersjach napisane jest, że Senna została uratowana. Przykład z Threshowej wersji opowiadania:

Reklama

Mimo to śmierć nie jest wyzwoleniem dobroci, ponieważ zabita przez niego (Thresha dop. red. ) osoba zostanie odcięta przez jego duszę i uwięziona w przeklętych latarniach, zmuszona do bycia świadkiem jego grabieży na zawsze.

Tylko jednej duszy udało się uciec.

Senna, członek „Jasnego Strażnika”, którego najbardziej nienawidzi, jest przeciwny kamieniowi młota w zapomnianym zło tajnym banku i jest martwy na próżno. W następnych latach jej pogrążony w żałobie mąż, Lu Xi’an, ścigał tę okrutną duszę i popadł w jej obsesję, niemal całkowicie pozwalając, by żal i gniew całkowicie ją pochłonęły. W przypadku kamienia młotkowego jest to pyszne danie.

Jednak zanim zabrał duszę Lu Xi’ana, nienawistny trzask złamał kamień młota i uratował Sennę.

Jądro między nimi było silne i słabe, a kamień młota, który został zaciągnięty z zainteresowaniem, postanowił dać im to nieznaczne zwycięstwo, ponieważ wyraźnie wiedział, że gra światła i cienia jeszcze się nie skończyła …

ZOBACZ – Zwiastun Senny w LoLu? Tajemniczy film z Lucianem i Treshem!

Jak widzicie, wersja google tłumacza jest mocno pokręcona, ale wyraźnie widać, że Sennie udało się uciec. Ciekawe prawda? A co powiecie na Lucianowską wersję fabuły?

Ofiara Senny prawie zniszczyła Luciana. Przez lata chodził po runach ziemi, pozostawiając tylko puste ciało, dawna czułość stała się gniewem i urazą. Lu Xi’an, z własnym pistoletem i pistoletem Sainy, zaczął polować na kamień młota, mając nadzieję zniszczyć latarnię i pozwolić swemu kochankowi pozbyć się niewoli i zostać unicestwionym. W końcu pewnego dnia nadeszła długo wyczekiwana bitwa, Lu Xian rozbił latarnię, ale nie pozwolił jej na wieczny odpoczynek, wręcz przeciwnie, Senna pojawiła się ponownie.

Miłość między Senną Luciana to więź, której śmierć nie może odciąć. Lucian starał się zaakceptować zmianę Sainy i starał się jak najlepiej odnaleźć swoje dawne „ja”, a także zaakceptował tę okrutną rzeczywistość: mroczną moc, której nienawidził, ale teraz jest jedyną, która sprawia, że ​​Senna zjednoczy się z nim. Way

Chociaż powrót Senny przyniósł nową wiedzę i misję, Lu Xi’an nadal ma obsesję na punkcie zemsty na kamieniu młota, ponieważ jest pewien, że ten organ strażnika blokady duszy się liczy, muszą być kłopoty.

Wygląda na to, że ukochana Luciana powróci. Z powrotem wiąże się kilka pytań. Co z jej bronią? Czym będzie walczyć? Czy pojawi się jako duch, czy może ukradnie komuś ciało? Luciana interakcje zostaną zaktualizowane? Senna będzie ADC czy supportem?

Tego zapewne dowiemy się wkrótce, ale jest to pierwotna para zakochanych i jej powrót może być bardzo ciekawy!

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej