w

To mają być najbardziej kontrowersyjne opinie graczy o LoLu. Co popierają, a czego nie?

Riot Games

Gracze wypowiedzieli swoje kontrowersyjne poglądy dotyczące League of Legends.


Społeczność League of Legends często jest zgodna. Pokazała to niejednokrotnie, bojkotując nowe pomysły deweloperów. Najlepszym przykładem na to może być nowa zawartość Mityczna. W jej skład wchodziły skórki za 600 zł, a z tych po protestach graczy zrezygnowano.

Oczywiście jak każda społeczność, jest wiele osób z innymi opiniami, co wcale nie jest złe. Teraz poproszono w temacie na Reddicie o wyrażenie tych najbardziej kontrowersyjnych, z którymi z pewnością reszta graczy się nie zgodzi.

Kontrowersyjne wypowiedzi gracze

Raczej nikogo nie powinno dziwić, że każdy ma swoje własne zdanie na dany temat i niekoniecznie musi zgadzać się z większością. Wciąż należy mu się szacunek, jeżeli nie krzywdzi tym innych. Tym razem naprzeciw całej społeczności postanowiło wyjść kilku graczy League of Legends na Reddicie. W temacie poświęconym właśnie „kontrowersyjnym opiniom” wyrazili kilka własnych.

Sam autor wspomniał o MMR. Zauważył, że nikogo nie obchodzi ranga oprócz samego właściciela konta, a dużo osób traci cenne życie na wbijanie wirtualnych punktów.

Ten przykład okazał się natomiast słaby w kategorii „kontrowersyjne opinie”, ponieważ większość osób przyznała, że faktycznie tak jest i najlepszą metodą jest granie dla przyjemności.

Jeżeli chodzi o te budzące większy spór, to Excalidorito stwierdził, że nie każdy bohater musi być popularny. W LoLu istnieje cała masa przeróżnych postaci i to normalne, że kilka z nich nie będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem graczy i takie jednostki wcale nie potrzebują reworku.

Tutaj komentujący ten wpis uznali, że chociaż częściowo jest to prawda, warto dodać, że również championy, którymi praktycznie nikt nie gra, nie powinni być pomijani w kwestii nowej zawartości, jak skórki.

Liga jest przyjemna do oglądania, ale nie do grania solo.

Potwierdzić taki stan rzeczy z pewnością może wielu widzów popularnych streamerów League of Legends. Sporo z nich nie gra w LoLa od bardzo dawna, ale sami lubią pooglądać zmagania innych.

ADC powinni być likwidowani w jednym momencie… takiej opinii raczej nikt się nie spodziewał, ale o to chodzi w tym temacie. Autor dodaje natomiast, że problemem jest to, iż dzieje się tak z innymi postaciami.

Ostatnią opinią od gracza jest oczywiście toksyczność. Zauważył on, że Liga nie jest tak toksyczna jak się ją opisuje i istnieje wiele innych produkcji z równie, jak nie gorszymi środowiskami.

Być może wynika to ze stereotypów i powszechnej opinii, że to właśnie LoL ma społeczność czekającą, tylko aby kogoś wyzwać. Teraz nawet gdyby Riot zmniejszyło takie zachowanie o 50%, wśród graczy wciąż panowałoby takie samo zdanie na temat community.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends