w

True Damage leci już samolotem do Paryża, kilka ciekawostek o podróży

True Damage już udają się do Paryża na koncert, jakie ciekawostki skrywają?


Legendarny zespół, o który było bardzo dużo szumu, nareszcie leci do Paryża, aby zadebiutować tam ze swoją pierwszą piosenką. Jakie ciekawostki skrywają w samolocie?

True Damage w samolocie

W internecie pojawiła się oficjalna grafika przedstawiająca naszych bohaterów w prywatnym odrzutowcu. Najwidoczniej nie dbają oni o ekologię, ale kto by się ją przejmował, jeżeli chodzi tutaj o finały Mistrzostw Świata. Miejmy nadzieję, że zagrają oni specjalnie pod wygraną G2 Esports!

Skoro już widzimy fotkę na oficjalnej relacji League of Legends, zdjęcie musiał im zrobić prawdopodobnie, któryś z pracowników firmy.

Teraz przyjrzyjmy się postaciom. Na pierwszym planie możemy dostrzec, oglądających jakiś śmieszny filmik Akali oraz Ekko. Być może Akali wspomina swoje dawne czasy w zespole KDA. Wywnioskować możemy, to po jej minie, fascynacji Ekko oraz koszulce z logiem starego zespołu. Na stole, obok telefonu z fluorescencyjną obudową  (właśnie w stylu dawnej Akali), leży gazeta. Tytuł jej jest prawdopodobnie odniesieniem do portalu Surrender at Twenty. Pomimo tego, iż jest czarno biała, widzimy na niej logo Mistrzostw Świata oraz podpis „in Paris”.

Po prawej (naszej lewej) stronie, obok okna siedzi Qiyana. Najwyraźniej nie lubi podróży i postanowiła, to przespać.

Piesek na jej bluzie, jak pochwaliła się jedna z Rioterek odpowiedzialnych za KDA, True Damage oraz Star Guardian, jest odniesieniem do Jej pieska.

Drugi plan jest również ciekawy, widzimy tam Yasuo z zaciekawioną miną czytającego komiks o Star Guardiankach. Historia musiała go bardzo mocno wciągnąć, może sam chciałby zostać Czarodziejem Gwiazd? Jak udało nam się rozpoznać, prawdopodobnie nosi on bluzę z motywem popularnych Czarodziejek.

Po jego lewej, a naszej prawej stronie siedzi Senna oraz jej mąż Lucian, pomimo tego, iż nie należy do zespołu, leci z nimi w samolocie. Być może, jeżeli popatrzymy na jego bliską relację z Senną, jest ich przyjacielem. Zauważmy, że prawdopodobnie ma na sobie biały garnitur. Nie przypomina ani kolorem (czysta biel) ani krojem, jego standardowych szat, a raczej te z walentynkowej skórki, w odmienionym kolorze.

Zespół oficjalnie pojawi się w tę niedzielę w Paryżu na scenie, aby zaprezentować nam swój pierwszy utwór! Na 90%  będzie jeden, ale coś mi mówi, że mogą być dwa i Riot Games, chce nas zaskoczyć.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends