w

Trzech nowych bohaterów nadchodzi do Lola. Poznamy szczegóły reworków!

Już w przyszłym tygodniu mamy poznać dodatkowe informacje na temat przyszłości League of Legends!


Jeden z pracowników Riotu podzielił się z graczami informacją odnośnie tego, kiedy możemy się spodziewać nowych wiadomości w kwestii nowych bohaterów oraz wyczekiwanych reworków.

W sumie Riot ma ujawnić dodatkowe informacje odnośnie 3 bohaterów i dwóch reworków.

Plany bohaterów na ten i przyszły rok

Pracownik Riotu na reddicie poinformował, że właśnie zakończył prace nad tworzeniem wiadomości odnośnie Roadmapy na ten i przyszły rok. Zgodnie z wpisem, Roadmapa wyjdzie 16 października. Co ciekawe, mamy dowiedzieć się naprawdę sporo, chodzi tutaj aż o 3 nowe postacie i reworki Volibera oraz Fiddlesticksa.

 

W planach mamy wypuszczenie artykułu 16 października, czyli w przyszłym tygodniu. Poruszymy tam kwestie reworku Volibeara, Fiddlesticksa i trzech nowych bohaterów.

Studio widzi, że obecnie niewiele dzieje się w kwestii bohaterów i zamierza to zmienić. Do czasu reworków prawdopodobnie zobaczymy pierwszą nową postać. Na szczegóły będziemy musieli jednak poczekać do środy.

Nowy bohater – kiedy?

Według graczy już teraz w League of Legends mamy obecną zapowiedź nowej postaci. Chodzi tutaj o coś w rodzaju delikatnego, subtelnego zwiastuna nadchodzącego bohatera.

Społeczność zauważyła, że na spawnie widoczna jest pewnego rodzaju mgła.

W przeszłości tego typu oznaki były wskazówką odnośnie pokazania się nowej postaci. Prawdopodobnie teraz jest podobnie.

Jeżeli Roadmapa wyjdzie 16 października, to nowy champion na PBE może się pojawić już 22 października.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends