Jak odebrać dwie darmowe ikony gracza do League of Legends? Wszystko, co trzeba wiedzieć

League of Legends

Reklama

Kiedy odbędzie się turniej, w którym biorą udział znani streamerzy i jakich dropów za oglądanie mogą spodziewać się gracze?


Twitch Rivals jest specjalnym turniejem online, w którym biorą udział znani gracze z platformy Twitch oraz profesjonalni gracze League of Legends.

W tym roku wydarzenie będzie ściśle powiązane z powrotem zespołu K/DA i poza samym LoLem fani będą mogli przyjrzeć się również innej produkcji Riotu – Legends of Runeterra.

Twitch Rivals a nowa bohaterka i K/DA

Reklama

Tegoroczne Twitch Rivals rozpocznie się o 14:00 czasu pacyficznego (22:00 czasu środkowoeuropejskiego) 29 października 2020. Każdy zespół będzie składał się z pięciu streamerów League of Legends i dwóch graczy Legends of Runeterra. Będą oni walczyć o część z łącznej sumy nagród równej 50 tysięcy dolarów.

Reklama

Tym razem wydarzenie będzie połączeniem dwóch gier.

Rozpoczynamy od dwóch meczów w Legends of Runeterra, w których przedstawiciele każdej z drużyn będą walczyć o przewagę przez cały dzień. Następnie będą miały miejsce dwie gry w League, w których każda drużyna będzie miała szansę zagrać najnowszym bohaterem – Seraphine. Po kolejnej rundzie Legends of Runeterra zamykamy dzień w finałowym meczu League of Legends, w którym zwycięska drużyna z LoR będzie miała wyraźną przewagę nad drugim składem.

Wszyscy oglądający rozgrywki, którzy mają połączone konto Riotu z kontem Twitch, będą mogli otrzymać specjalne ikony za pośrednictwem Twitch Drops – 2020 K/DA ALL OUT Autograph oraz K/DA ALL OUT Seradotwav.

SERAPHINE_SOCIAL_ICON_FINAL.jpg KDA_AUTOGRAPH_ICON.jpg

Gracze spoza regionów NA, LATAM i BR, którzy nie mają możliwości oglądania streama będą mieli również inne możliwości na pozyskanie ikon.

Jak zdobywać Twitch Dropy?

  • Krok 1 – Połącz konto Riot z kontem Twitch
    • Po pierwsze, należy wyjaśnić, że Twitch.tv i Prime Gaming (wcześniej znane jako Twitch Prime) są oddzielne. Wielu graczy mogło już połączyć swoje konta z Prime Gaming, jednak te łupy są inne i dostępne tylko dla tych, którzy połączą swoje konto Riot z Twitch.tv. Dzięki temu każdy może czerpać korzyści, niezależnie od tego, czy ma Prime czy nie. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć Riot Games, kliknąć Połącz i wykonać proste czynności.
  • Krok 2 – Oglądaj swoich ulubionych streamerów podczas Twitch Rivals
    • 29 października oglądaj streamerów biorących udział w wydarzeniu (lub główną transmisję Twitch Rivals) podczas ich transmisji na żywo i kibicuj im! Streamerzy nie kontrolują częstotliwości ani tego, kto otrzymuje Twitch Drop, więc oglądanie ich na żywo to najlepszy sposób na odblokowanie możliwości zdobycia biletu. Jeśli wszystkie wymagania zostaną spełnione i nagroda zostanie przyznana, automatycznie przypiszemy ją do Twojego konta Riot, ale pamiętaj, że nie jest to natychmiastowe.
  • Krok 3 – Pochwal się swoją ekskluzywną zawrtością K/DA i nową ikoną Seraphine
    • Kiedy już znajdziesz ikony na swoim koncie League of Legends, możesz ich od razu użyć. Nie będą one dostępne za pośrednictwem łupów, więc możesz dumnie się nimi chwalić.
Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej