w

Jak odebrać dwie darmowe ikony gracza do League of Legends? Wszystko, co trzeba wiedzieć

Kiedy odbędzie się turniej, w którym biorą udział znani streamerzy i jakich dropów za oglądanie mogą spodziewać się gracze?


Twitch Rivals jest specjalnym turniejem online, w którym biorą udział znani gracze z platformy Twitch oraz profesjonalni gracze League of Legends.

W tym roku wydarzenie będzie ściśle powiązane z powrotem zespołu K/DA i poza samym LoLem fani będą mogli przyjrzeć się również innej produkcji Riotu – Legends of Runeterra.

Twitch Rivals a nowa bohaterka i K/DA

Tegoroczne Twitch Rivals rozpocznie się o 14:00 czasu pacyficznego (22:00 czasu środkowoeuropejskiego) 29 października 2020. Każdy zespół będzie składał się z pięciu streamerów League of Legends i dwóch graczy Legends of Runeterra. Będą oni walczyć o część z łącznej sumy nagród równej 50 tysięcy dolarów.

Tym razem wydarzenie będzie połączeniem dwóch gier.

Rozpoczynamy od dwóch meczów w Legends of Runeterra, w których przedstawiciele każdej z drużyn będą walczyć o przewagę przez cały dzień. Następnie będą miały miejsce dwie gry w League, w których każda drużyna będzie miała szansę zagrać najnowszym bohaterem – Seraphine. Po kolejnej rundzie Legends of Runeterra zamykamy dzień w finałowym meczu League of Legends, w którym zwycięska drużyna z LoR będzie miała wyraźną przewagę nad drugim składem.

Wszyscy oglądający rozgrywki, którzy mają połączone konto Riotu z kontem Twitch, będą mogli otrzymać specjalne ikony za pośrednictwem Twitch Drops – 2020 K/DA ALL OUT Autograph oraz K/DA ALL OUT Seradotwav.

SERAPHINE_SOCIAL_ICON_FINAL.jpg KDA_AUTOGRAPH_ICON.jpg

Gracze spoza regionów NA, LATAM i BR, którzy nie mają możliwości oglądania streama będą mieli również inne możliwości na pozyskanie ikon.

Jak zdobywać Twitch Dropy?

  • Krok 1 – Połącz konto Riot z kontem Twitch
    • Po pierwsze, należy wyjaśnić, że Twitch.tv i Prime Gaming (wcześniej znane jako Twitch Prime) są oddzielne. Wielu graczy mogło już połączyć swoje konta z Prime Gaming, jednak te łupy są inne i dostępne tylko dla tych, którzy połączą swoje konto Riot z Twitch.tv. Dzięki temu każdy może czerpać korzyści, niezależnie od tego, czy ma Prime czy nie. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć Riot Games, kliknąć Połącz i wykonać proste czynności.
  • Krok 2 – Oglądaj swoich ulubionych streamerów podczas Twitch Rivals
    • 29 października oglądaj streamerów biorących udział w wydarzeniu (lub główną transmisję Twitch Rivals) podczas ich transmisji na żywo i kibicuj im! Streamerzy nie kontrolują częstotliwości ani tego, kto otrzymuje Twitch Drop, więc oglądanie ich na żywo to najlepszy sposób na odblokowanie możliwości zdobycia biletu. Jeśli wszystkie wymagania zostaną spełnione i nagroda zostanie przyznana, automatycznie przypiszemy ją do Twojego konta Riot, ale pamiętaj, że nie jest to natychmiastowe.
  • Krok 3 – Pochwal się swoją ekskluzywną zawrtością K/DA i nową ikoną Seraphine
    • Kiedy już znajdziesz ikony na swoim koncie League of Legends, możesz ich od razu użyć. Nie będą one dostępne za pośrednictwem łupów, więc możesz dumnie się nimi chwalić.
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends