w

Twój sklep już dostępny w League of Legends. Wszystko, co trzeba o nim wiedzieć

Twój sklep jest ponownie dostępny.


Twój sklep to specjalnie dostosowane do graczy oferty, które wyświetlają się w zależności od tego, kto ile grał którymi postaciami. Przypomnijmy:

„Bot zniżkowy używa historii twoich gier z ostatnich 6 miesięcy, aby porównać cię do graczy o podobnym stylu. Na tej podstawie tworzy oferty, które jego zdaniem przypadną ci do gustu. Bot zniżkowy uwzględnia więcej niż tylko najczęściej używanych bohaterów, więc zaoferowane zniżki mogą dotyczyć również innych bohaterów. Mamy nadzieję, że zadowoli cię wybór ofert w sklepie.”

Twój sklep dostępny

Twój sklep będzie dostępny do 17 sierpnia 2020. By zobaczyć, co przygotował dla nas Riot, wystarczy się zalogować i wejść do gry.

Riot jak zawsze przygotował FAQ dla osób, które przykładowo mają mniej, niż 6 ofert i nie bardzo wiedzą, dlaczego.

Cena wyświetlana w Twoim sklepie wygląda na niepoprawną.

Cena wyświetlana w Twoim sklepie uwzględnia skórkę i bohatera (jeśli jeszcze go nie posiadasz). Jeśli nie posiadasz bohatera, zobaczysz jego portret nad skórką. Zakup bohatera za niebieską esencję lub stwórz go przy użyciu łupów, a cena spadnie!

Fizz!

Dlaczego w „Twoim sklepie” widzę skórki dla bohaterów, którymi nie gram w ogóle/zbyt często?

Bot zniżkowy używa historii twoich gier z ostatnich 6 miesięcy, aby porównać cię do graczy o podobnym stylu. Na tej podstawie tworzy oferty, które jego zdaniem przypadną ci do gustu. Bot zniżkowy uwzględnia więcej niż tylko najczęściej używanych bohaterów, więc zaoferowane zniżki mogą dotyczyć również innych bohaterów. Mamy nadzieję, że zadowoli cię wybór ofert w sklepie.

W przypadku tych, którzy nie grali przez ostatnie 6 miesięcy, pokazane oferty będą znacznie bardziej losowe niż u regularnych graczy.

Dlaczego widzę mniej niż 6 ofert?

Twój sklep może zawierać do sześciu ofert , ale ujrzysz ich mniej, jeśli posiadasz wiele skórek.

Które skórki nie trafią do „Twojego sklepu”?

  • Legendarne skórki
  • Superskórki
  • Bohaterowie i skórki wypuszczone w patchu 8.09 lub później.
  • Limitowane skórki
  • Skórki występujące wyłącznie w łupach
  • Skórki, które podczas trwania ofert są na wyprzedaży
  • Skórki niesprzedawane za RP (dostępne tylko w zestawach, Zwycięskie, Prestiżowe itd.)

Dlaczego widzę skórki dla bohaterów, dla których mam już skórki?

Bot zniżkowy może wybrać skórki dla bohaterów, dla których masz już skórki, szczególnie jeśli często pojawiają się oni w historii twoich gier. Mamy nadzieję, że znajdziesz w sklepie inną interesującą skórkę lub taką, która zwykle nie byłaby dostępna!

Przy próbie zakupu czegoś z Twojego sklepu wystąpił błąd

Być może trzeba zaktualizować twoją osobistą ofertę, więc wyloguj się i zaloguj jeszcze raz, aby odświeżyć Twój sklep. Większość problemów można rozwiązać ponownym logowaniem. Jeśli wciąż nie możesz kupić czegoś z Twojego sklepu, wyślij nam zgłoszenie, a my zajmiemy się tą sprawą.

Po transferze mam nowe oferty. Co się stało ze starymi?

Oferty nie przechodzą razem z tobą z jednego serwera na drugi. Po transferze otrzymasz nowe oferty.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends