w

“Twój sklep” z LoLa powróci? Pojawił się ponownie na PBE. Co warto o nim wiedzieć?

Poinformowano, że na serwerze testowym powrócił dobrze znany “Twój sklep”. Czy promocja wróci także na serwerach live?


Gracze LoLa uwielbiają wszelkie promocje i nowe okazje na zdobycie kolejnych skórek do swoich ulubionych bohaterów. Skinów cały czas przybywa, a nie każdy może pozwolić sobie na zakup wszystkich, które mu się podobają, za standardową cenę.

Z pomocą przychodzą takie formy promocji jak “Twój sklep”. Jest to świetna okazja na zakupienie ciekawych skórek w niższej cenie, których być może nie odblokowałoby się w normalnych warunkach. Czy w najbliższym czasie oferty zniżkowe powrócą do League of Legends?

“Twój sklep” w League of Legeds

W internecie pojawiła się informacja, że na serwerze testowym powrócił “Twój sklep”, który jak zawsze oferuje promocje na sześć losowych skórek.

Może to oznaczać, że już niedługo na serwerach live pojawi się nowy “Twój sklep”. Dokładna data póki co nie jest znana.

Jak dokładnie działa “Twój sklep”?

Bot zniżkowy używa historii twoich gier z ostatnich 6 miesięcy, aby porównać cię do graczy o podobnym stylu. Na tej podstawie tworzy oferty, które jego zdaniem przypadną ci do gustu. Bot zniżkowy uwzględnia więcej niż tylko najczęściej używanych bohaterów, więc zaoferowane zniżki mogą dotyczyć również innych bohaterów. Mamy nadzieję, że zadowoli cię wybór ofert w sklepie.

Które skórki nie trafią do “Twojego sklepu”?

  • Legendarne skórki
  • Superskórki
  • Bohaterowie i skórki wypuszczone w najnowszych patchach
  • Limitowane skórki
  • Skórki występujące wyłącznie w łupach
  • Skórki, które podczas trwania ofert są na wyprzedaży
  • Skórki niesprzedawane za RP (dostępne tylko w zestawach, Zwycięskie, Prestiżowe itd.)

Bot zniżkowy może wybrać skórki dla bohaterów, dla których masz już skórki, szczególnie jeśli często pojawiają się oni w historii twoich gier. Mamy nadzieję, że znajdziesz w sklepie inną interesującą skórkę lub taką, która zwykle nie byłaby dostępna!