w

Tymi samymi danymi można się zalogować nad dwa konta. Klient LoLa ponownie w akcji

Klient League of Legends za chwilę będzie musiał prawdopodobnie obsłużyć już nie tylko LoLa, ale i Valorant. Trudno to jednak sobie wyobrazić.


O kliencie LoLa można pisać godzinami. Często zdarzają mu się jakieś kompletnie beznadziejne problemy, które nawet trudno wyjaśnić. Dokładnie tak jest w tym przypadku.

Pamiętacie akcję z ustawianiem swoich własnych nazw użytkowników w taki sposób, by były wszędzie unikalne? Gracze zgłaszają, że nie do końca poszło to tak, jakby wszyscy sobie tego życzyli.

Dwa konta w jednym

Użytkownik Reddita o nicku z ClutchMeister69 założył temat, w którym opisał swój dziwny przypadek. Logując się tymi samymi danymi wchodzi na zupełnie inne konta. Sami zobaczcie:

Jak to możliwe? System z jakiegoś powodu losuje sobie, na jaki region zalogować gracza. Choć niepowtarzająca się nazwa użytkownika miała sprawić, że na wszystkich regionach będzie mogła funkcjonować tylko jedna osoba, to w tym przypadku ewidentnie to nie zadziałało.

Inni opisują inne przypadki problemów ze swoimi kontami. Inny gracz twierdzi, że w ogóle stracił dostęp do swojego konta, które zostało przypisane do innej osoby.

Trudno sobie wyobrazić, co będzie się działo, gdy w kliencie pojawią się także inne gry – Valorant (były Project A), Project L, F etc.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends