Ujawniono datę premiery Arcane 2. Kiedy wyjdzie drugi sezon serialu z League of Legends?

League of Legends

Reklama

Udostępniono informacje na temat kolejnego sezonu serialu animowanego z League of Legends. Kiedy premiera?


Arcane, które miało premierę 6 listopada 2021 roku, okazało się gigantycznym sukcesem na skalę światową. Serial w kilka dni znalazł się na szczycie przeróżnych rankingów i niedługo po wydaniu zdobywał liczne nagrody. Niektórzy bez zawahania mówili, że to jeden z najlepszych projektów, nad jakim pracował Riot. Nic więc dziwnego, że tysiące graczy wyczekuje kolejnej części serialu, w której rozwiną się wątki znanych i lubianych bohaterów z Summoner’s Rift.

O ile o tym, że serial będzie kontynuowany, wiadomo już od dawna, tak długo nie podawano konkretnych dat, kiedy można spodziewać się premiery Arcane 2. Na szczęście w końcu udostępniono nowe informacje na ten temat.

Kiedy wyjdzie Arcane 2?

Reklama

Wiadomości o drugim sezonie serialu animowanego z League of Legends pojawił się podczas konferencji Tencent, w trakcie której podano przybliżoną datę premiery drugiej części przygód bohaterów znanych z Summoner’s Rift. Chociaż sezon 2 został potwierdzony dużo wcześniej, jest to pierwszy raz, kiedy twórcy nakreślili konkretniejszy czas, w którym ten się pojawi.

Reklama

Fani ucieszyli się, że podano nowe informacje, ale równocześnie poczuli smutek, ponieważ do premiery Arcane 2 jest jeszcze sporo czasu, a konkretniej ponad rok – druga część serialu ma pojawić się w zimę 2024 roku.

Ujawniono datę premiery 2. sezonu Arcane.
Podczas konferencji Tencent Video V Vision 2024 ujawniono, że sezon 2 Arcane będzie miał premierę w 4 kwartale (zima) 2024 roku.

Biorąc pod uwagę to, że prace nad pierwszym sezonem Arcane zajęły naprawdę dużo czasu, nikogo nie dziwi fakt, że wydanie drugiej części nie idzie szczególnie szybko. O ile czekanie nie jest przyjemne, tak fani nie chcieliby, by twórcy spieszyli się z premierą i wydali tytuł tworzony w pośpiechu.

Miłośnicy losów Jinx, Vi, Caitlyn czy Jayce’a mają nadzieję, że druga część serialu będzie stała na tak samo wysokim poziomie, jak pierwsza, a może nawet okaże się jeszcze ciekawsza i wciągająca.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej