w

Unikalna nazwa użytkownika od przyszłego tygodnia. Jak zmienić i jak sprawdzić, czy trzeba

Od przyszłego tygodnia gracze będą musieli mieć unikalną nazwę użytkownika w League of Legends. W innym przypadku nie będą mogli się zalogować.


Riot nieco przedłużył cały proces, by każdy miał okazję do zmiany swojej nazwy użytkownika. Przypomnijmy, że jest to nazwa, której używamy do zalogowania się.

Zgodnie z zapowiedziami, od przyszłego tygodnia każdy gracz będzie musiał posiadać unikalną nazwę, w innym przypadku nie będzie mógł się zalogować.

Czy muszę zmieniać swoją nazwę?

Riot ostatecznie udostępnił specjalną stronę do sprawdzenia, czy musimy coś robić z naszym kontem. Jest to bardzo dobre wyjście, bo dostawanie maili, sprawdzanie ich co chwilę – to było beznadziejne.

Teraz jedyne, co trzeba zrobić, to wejść na oficjalną stronę (KLIK), zalogować się i przejść przez kolejne kroki. Jeżeli widzicie taki napis, to nie musicie nic robić:

Jeżeli jednak chcecie zmienić swoją nazwę do logowania, możecie to zrobić w kolejnym kroku, klikając czerwony przycisk na dole. Będziemy mogli wybrać swoją nową nazwę.

Dlaczego warto to sprawdzić?

Riot poinformował, że od przyszłego tygodnia będzie wymagał unikalnej nazwy użytkownika. Jeżeli nie ustawicie jej sobie, nie będziecie mogli się zalogować. Wszystko przez nowe gry Riotu i zmianę kont ze stricte dla samego LoLa na wszystkie produkcje studia. W efekcie w przyszłości będzie po prostu łatwiej, bo nazwa użytkownika będzie obowiązywała we wszystkich grach Rito.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends