w ,

Uroczy cosplay Winter Wonder Neeko z League of Legends

Reklama

Koreańska cosplayerka przebrała się za zimową wersję Neeko – Winter Wonder.

Reklama


Neeko to bohaterka, która ma ogromną rzeszę fanów, a wśród nich niejeden zajmuje się cosplayem. Takie przebieranki zazwyczaj okazują się bardzo urocze, a autorki strojów świetnie bawią się, udając znanego kameleona z League of Legends.

Yuran jako Winter Wonder Neeko

Yuran (Yuran Cosplay) to cosplayerka z Korei, która uwielbia gry komputerowe, anime i przebieranie się za swoich ukochanych bohaterów. Jest fanką serii Animal Crossing, Pokemon oraz oczywiście gry od Riot Games – League of Legends. W wolnych chwilach cosplayerka uczy się japońskiego (przez co czasem można znaleźć jej posty w tym języku).

Cosplay Winter Wonder Neeko to jeden ze strojów, jaki zaprezentowała w 2020 roku i trzeba przyznać, że sesja zdjęciowa wyszła bardzo klimatycznie. I choć niedawno skończyła się kalendarzowa zima, to staranne cosplaye (nawet zimowych skórek) są dobre na każdą porę roku.

ZOBACZ – Kiedy do LoLa trafią nowe skiny? Data wydania Cosplay Veigar, Tristana, Urgot i Worldbreaker Malzahar, Sion, Maokai

Poza profesjonalną sesją zdjęciową Yuran wrzuciła też kilka zdjęć z przygotowań do sesji. Widać, że cosplayerka dobrze czuje się w stroju Neeko, a przebranie się za bohaterkę dało jej dużo radości.

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z Cosplay