w

Widowiskowy Pentakill na ARAMie w League of Legends – „osiągnąłem szczyt możliwości”

Jeden z graczy pochwalił się najlepszym zagraniem, jakie kiedykolwiek wykonał w League of Legends.


Społeczność LoLa lubi chwalić się widowiskowymi akcjami, które trudno potem powtórzyć. Szczególnie mowa tutaj o pentakillach, czyli pokonaniu całej przeciwnej drużyny. Poza starym trybem Hexakill, pięciokrotne zabójstwo to maksimum, które można osiągnąć w League of Legends.

Dla wielu nie ma znaczenia czy osiągnie się je na Summoner’s Rift, czy na Howling Abyss. Ważne jest, by po całej akcji zobaczyć charakterystyczne powiadomienie na ekranie.

Jeden z fanów niedawno dał radę dobić wszystkich wrogów podczas meczu na ARAMie. Swoim osiągnięciem pochwalił się w internecie.

Pentakill Yone na ARAMie

Użytkownik Reddita o pseudonimie CoachEragon opublikował filmik, na którym widać pięciokrotne zabójstwo w wykonaniu Yone na ARAMie.

Jak przyznał autor nagrania, jest to „szczyt jego możliwości” i „najlepsze zagranie jakie kiedykolwiek wykonał w LoLu”. Po takim opisie aż chce się sprawdzić, co takiego wydarzyło się w tym konkretnym meczu.

Tak, jak było wspomniane wcześniej, cała akcja ma miejsce na Howling Abyss, a autor filmiku gra Yone. Po pokonaniu czterech przeciwników, bohater wraca do swojej cielesnej powłoki (Wyzwolona Dusza – E), po czym przyciąga się do ostatniego wroga dzięki śnieżce.

Video

Jak przyznał autor nagrania, taką akcję trudno będzie powtórzyć i sam ma wrażenie, że to najlepsze zagranie, jakie kiedykolwiek miał w League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends