w

Wiemy jaki będzie następny event w League of Legends!

Reklama

Jeden z pracowników RIOT ujawnił datę następnego wydarzenia specjalnego!

Reklama

Aktualnie w grze możemy wziąć udział w wydarzeniu specjalnym o tematyce Arcade. Dodatkowo niedługo do sklepu mają trafić nowe skórki z serii Project, a my już dowiadujemy się, jaki będzie następny event!

W tym roku nie będzie Star Guardian?

Seria nowych skinów wychodzi średnio co dwa lata, a ostatnią zapowiedź skinów Project dostaliśmy 21 listopada 2017 roku (data wstawienia filmu na kanale League of Legends – Poland). Logiczne jest więc, że skoro teraz wychodzi Project, a ostatnie wydarzenie z Czarodziejkami miało miejsce 7 września 2017 roku, to możemy się go spodziewać jeszcze w tym roku.

Niestety jeden z pracowników Riot Games na swoim Twitterze wyjawił dla niektórych smutną informację, albowiem dowiadujemy się w jego poście, że w tym roku nie będzie żadnego eventu związanego ze Star Guardian.

RIOT GAMES

A więc jaki event następny?

No i tutaj z pomocą również przychodzi nam ten sam pracownik, stwierdza on, że następnie czekają nas Worldsy 19 września! Czego możemy spodziewać się po tej imprezie?

  • Nowego skina mistrzowskiego.
  • Przepustki na czas trwania mistrzostw.
  • Kapsułek w sklepie
  • Powrotu wszystkich skinów z serii mistrzowskiej (championship).
  • Nowych ikonek drużyn.
  • Masy emocji.

Pomimo tego mamy małą nadzieję, że Czarodziejki Gwiazd wyjdą jak najszybciej i będziemy mogli nacieszyć się nowymi świetnymi skinami!

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends