w

Wiemy, kiedy koniec 9 sezonu w LoLu!

Riot Games oficjalnie potwierdziło datę zakończenia 9 sezonu w League of Legends.


Riot często odpowiada na najpopularniejsze pytania graczy w ramach serii Spytaj Riot. Dzisiaj studio postanowiło ujawnić datę zakończenia 9 sezonu.

Spokojnie, jeszcze chwilę potrwa, w sumie prawie 2 miesiące.

Koniec 9 sezonu już 19 listopada 2019

Zgodnie z tym, co pisze Riot Games, koniec 3 sezonu już 19 listopada:

Sezon rankingowy 2019 na Summoner’s Rift zakończy się 19 listopada. Chyba, że wypadnie coś nieprzewidzianego. Damy wam znać, jeśli tak się stanie.

Czy wypadnie developerom coś nieprzewidzianego? Mamy nadzieję, że nie. Koniec sezonu zapewne będzie miał miejsce w nocy, około 00:00 – 01:00.

Nagrody za 9 sezon w LoLu

W tym sezonie można będzie zdobyć ikonę przywoływacza, regalia czy ramki ekranu ładowania. Każdy, kto skończy sezon powyżej Złota może liczyć na (niezapowiedzianą) skórkę.

W zeszłych sezonach skórek było całkiem sporo, wliczając do skin do Maokaia, Gravesa i Orianny.

Przypominamy, że tym sezonie, by otrzymać nagrody trzeba mieć wystarczający poziom honoru. Gracze już teraz śmieją się z toksycznych osób, które są przekonane o otrzymaniu swoich nagród w postaci chociażby ikony sezonu, czy emotki.

O gościu, nie mogę się doczekać miny zaskoczonych osób, które dowiedzą się, że trzeba mieć wystarczający poziom honoru, by odebrać nagrody, nawet jeżeli to standard od kilku lat” – komentuje jeden z graczy na Reddicie.

Ogólnie natomiast informacja z datą jest bardzo ważna. Dzięki niej wiemy, że mamy jeszcze sporo czasu do nabicia odpowiedniego poziomu i upragnionej rangi.