w

Wizytówka Setta da nam darmową postać według działu wsparcia Riotu

Reklama

Wygląda na to, że pierwsze informacje zaczynają się potwierdzać.

Reklama

Pierwsza wersja informacji o wizytówce Setta mówiła, że pozwoli ona odblokować nowego bohatera w pełni za darmo. Dostaniecie wizytówkę i otrzymacie postać. Późniejsze informacje dotyczyły już zniżek, które miały być ściśle powiązane z nową postacią.

Na Reddicie pojawiła się natomiast informacja o tym, że wizytówka odblokuje nam bohatera za darmo.

Wizytówka Setta: Darmowy bohater

Użytkownik Reddita o nicku Sch1tz zamieścił zdjęcie zrobione wprost z działu wsparcia. Pojawia się tam informacja odnośnie tego, że wizytówka pozwoli odblokować bohatera w pełni za darmo.

Skontaktowaliśmy się z naszymi znajomymi, którzy przetłumaczyli tekst i faktycznie, okazuje się, że potwierdzają się tutaj wszystkie informacje, jakie pojawiły się na samym początku.

Jeżeli jako pierwszy przelałeś krew w 10 grach, dostajesz prezent pozwalający na odblokowanie Setta za darmo, gdy pojawi się on w grze. Jeżeli liczyłeś dokładnie, możesz mieć pewność, że go otrzymasz.

Dział wsparcia informuje też, że mogą występować opóźnienia w dostarczaniu wizytówki, więc trzeba cierpliwie poczekać i liczyć swoje gry.

Trzeba natomiast podchodzić do tego z pewnym sceptycyzmem. Działy wsparcia nie zawsze są złożone z pracowników Riotu i w przeszłości potrafiły wprowadzić w błąd.

Jak zdobyć wizytówkę Setta?

Wizytówkę dostajemy za wykonanie 10 pierwszych likwidacji. Nie jest to zbyt skomplikowane. Są osoby, które wizytówkę otrzymały niemalże od razu, gdy została ona wydana. Wtedy mówiło się też, że wystarczy dobrze zagrać w danym meczu.

Wizytówka ma się odblokować 14 stycznia 2020.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends