w

Worlds 2020 w League of Legends odwołane? Chińskie przecieki zaczynają się sprawdzać

Na chińskich platformach ostatnio wiele mówiło się o tym, że Mistrzostwa Świata w League of Legends mogą być albo kompletnie odwołane w tym roku, albo zorganizowane na szybko gdzieś indziej.


W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy informację od źródeł, że League of Legends World Championships w 2020 roku może zostać przełożone dopiero na 2021 rok. Były informacje niepotwierdzone, bazujące na chińskich przyjaciołach.

Teraz zaczyna się to potwierdzać. Chiny ogólnie odwołały wszystkie wydarzenia sportowe na 2020 rok, w związku z czym Mistrzostwa Świata w League of Legends stanęły pod znakiem zapytania.

Mistrzostwa Świata w LoLa zagrożone?

Pytanie, co tera zrobi Riot. Slasher, jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób zajmujących się informowaniem o branży gier zdaje się potwierdzać, że rzeczywiście rozważana jest opcja przełożenia Worldsów albo na przyszły rok, albo zmiany lokalizacji, lub przeniesienia wszystkiego do formatu online.

Nie wiadomo, na co zdecyduje się teraz Riot, nikt ze studia jeszcze nie skomentował tych informacji, natomiast niedługo powinno się pojawić stanowisko deweloperów.

Jest to zła wiadomość także dla samych graczy. Riot wiele patchów i zmian dostosowywał właśnie pod Worldsy, teraz nie tylko Mistrzostwa Świata mogą być opóźnione, ale także nowości w samym LoLu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends