w

Wpis odnośnie niekompetencji Riotu usunięty. Deweloperzy pytali, jak można rozpoznać takich graczy

Riot ma niekiedy raczej dziwne problemy, o których większość graczy nigdy się nie dowie. M.in. przez to, że informacje o tym są zwyczajnie usuwane.


W LoLu jest wiele różnych sytuacji, o których większość graczy nie wie. W tym konkretnym przypadku głównie z powodu tego, że dochodzi do tego na tym najwyższym poziomie. Gracze wprost oddają swoje mecze tylko po to, by ktoś inny mógł zyskać.

Nazywa się to zjawiskiem “wintradingu”, gdzie gracz z wysoką dywizją specjalnie się podkłada i niszczy szanse na wygraną – zazwyczaj za odpowiednią opłatą.

Riot pyta, skąd to wiadomo

O sprawie wypowiedział się szerzej Tyler1. Streamer wypunktował Riot, pokazując nagrania z jego meczów. Tyler zgłaszał konkretnych graczy, którzy mieli dopuszczać się ewidentnego wintradingu – przykład tego można zobaczyć od mniej więcej 2:45:

Tyler komentuje, że nie będzie za każdym razem nagrywał 10-minutowego filmu, w którym dokładnie pokazuje wszystkie zależności między graczami i ich zachowaniem w grze. Tutaj RIot miał pytać streamera, skąd właściwie wie, że dana osoba w ogóle zajmuje się wintradingiem.

W każdym razie wpis na ten temat został sprawnie usunięty przez moderację Reddita. Powód nie został jednak podany.

Można się domyślać, że chodzi tutaj o wymienienie nicku i tzw. “Witch hunting”, czego Reddit nie dopuszcza. Z drugiej strony nie ma w poście niczego złego, a jest to jedynie omówienie problemu, który występuje w LoLu od dłuższego czasu.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends