w

Wszystko o skórce Ultimate do Seraphine. Misje sprawią, że skin będzie się zmieniał

Zgodnie z tym, co pisaliśmy kilka godzin temu, skin Ultimate staje się faktem.


Już w zeszłym roku pisaliśmy, że Riot pracuje nad skinami Ultimate wskazując, że deweloperzy próbują pójść w nieco innym kierunku, niż do tej pory. Nasze przecieki sprzed roku się potwierdziły i tak oto oficjalnie Seraphine dostaje superskrókę.

Co ważne, ten skin będzie się zmieniał z biegiem czasu. Nowe style skórki będą odblokowywane za sprawą misji. Poniżej standardowo oficjalna informacja od Riotu.

Wszystko, co trzeba wiedzieć

W 2019 roku w ramach Spytaj Riot odpowiedzieliśmy na pytanie: „czy kiedykolwiek wypuścicie kolejną superskórkę?”, zagłębiając się przy tej okazji w filozoficzny aspekt definicji superskórki oraz niuanse tworzenia „prawdziwie interaktywnego doświadczenia”. W artykule Słowo o skórkach i wydarzeniach: wrzesień 2020 r. jeszcze bardziej drobiazgowo wyjaśniliśmy nie tylko techniczną stronę tworzenia superskórki, ale też jakie elementy gracze postrzegają za atrybuty superskórki oraz skorygowaną wersję zasad, którymi będziemy się kierować w przypadku tej kategorii skórek.

Skoro to jest już jasne, z radością ogłaszamy zbliżającą się premierę skórki Seraphine. Seraphine z K/DA ALL OUT będzie naszą kolejną superskórką. Bez wątpienia droga Seraphine na Summoner’s Rift była wyjątkowa. Od miesięcy odkrywacie, podziwiacie i śledzicie jej historię, jak z początkującej domowej producentki staje się najnowszą członkinią najpopularniejszej żeńskiej grupy muzycznej na świecie. Dlatego gdy szukaliśmy następnego kandydata do otrzymania superskórki, nasza uwaga natychmiast zwróciła się ku Seraphine, ponieważ „realizuje głęboką i przekonującą wizję”, o której mówiliśmy w naszym wcześniejszym artykule na temat bohatera i jego superskórki.

Seraphine_Selfy.jpg Seraphine_Portrait_1.jpg Seraphine_Portrait_2.jpg

 

Gdy Seraphine została już wybrana, musieliśmy ustalić, w jaki sposób oddamy jej historię w warstwie narracji i wizualizacji oraz jakie doświadczenia będą udziałem fanów gających nią w League of Legends. W rezultacie Seraphine z K/DA ALL OUT będzie prezentować system misji, które trwale odblokują dwa dodatkowe wcielenia z linii fabularnej.

Seraphine_Ultimate_Splash.jpg
Seraphine z K/DA ALL OUT będzie miała trzy niezależne portrety, po jednym dla każdego z wcieleń

 

Gdy kupicie Seraphine z K/DA ALL OUT, będzie wyglądała tak, jak na początku swojej drogi w mediach społecznościowych – jak artystka tworząca muzykę w zaciszu swojej sypialni, której historię oznacza zaledwie kilka śledzących ją osób.

Seraphine_Game_Skin_3.png
Seraphine z K/DA: ALL OUT: Artystka Niezależna

 

Gdy ukończycie trzy misje w ramach jej linii fabularnej, odblokujecie Seraphine z okresu, gdy została odkryta przez Evelynn – bardziej pewną siebie muzycznie i posiadającą własnych fanów oraz doceniany powszechnie talent.

Seraphine_Game_Skin_2.png
Seraphine z K/DA: ALL OUT: Wschodząca Gwiazda

 

I wreszcie, gdy skończycie dwie kolejne misje w jej linii fabularnej, odblokujecie Seraphine, która jest pełnoprawną członkinią K/DA i gwiazdą popu uwielbianą przez fanów na całym świecie.

Seraphine_Game_Skin_1.png
Seraphine z K/DA: ALL OUT: Supergwiazda

 

Gdy odblokujecie wszystkie trzy wcielenia, będziecie mogli pomiędzy nimi wybierać na etapie wyboru bohatera.

Kosztująca 3250 RP Seraphine z K/DA ALL OUT będzie zawierała nie tylko superskórkę, ale też dwie ikony, emotkę i ramkę pojawiające się w trakcie realizowania jej linii fabularnej, która zostanie odblokowana po zakupie skórki.

Seraphine_Icon_T1.jpg Seraphine_Emote_Final_v1.jpg Seraphine_Icon_T3.jpg
Seraphine_Border_Render.jpg

Pełna lista misji będzie dostępna w artykule Wsparcia Gracza opublikowanym z okazji Mistrzostw 2020 29 października 2020 r.

Podobnie jak wy z zainteresowaniem śledziliśmy przez kilka ostatnich miesięcy rozwój Seraphine i jesteśmy naprawdę zadowoleni z jej superskórki. Mamy nadzieję, że zapewnimy wam naprawdę wyjątkowe doświadczenia i osiągniemy poziom wciągającej, głębokiej wizji, tak charakterystycznej i wyjątkowej w swojej kategorii w przypadku Seraphine.