w

Wyciek skinów do LoLa był większy, niż się spodziewano. To kolejne koncepty skinów od Riotu

Wczoraj pisaliśmy o jednym z największych, o ile nie największym przecieku skinów do LoLa.


Wczoraj wyciekło kilkadziesiąt różnych konceptów skórek do League of Legends. Riot Games zapewne do tej pory odczuwa nieprzyjemne skutki wycieków, a część z tych skórek przez zaistniałą sytuację już nigdy może nie ujrzeć światła dziennego.

Wygląda na to, że ktoś złamał umowę poufności z firmą i podzielił się nimi wbrew woli Riotu. Na to przynajmniej wskazują nie do końca zamazane ID, które normalnie służą do lokalizacji przecieku.

Kolejne koncepty

Można uznać, że pojawiła się druga część konceptów. Przypomnijmy z poprzedniego newsa, o co tak właściwie chodzi:

“Nie da się w żaden sposób zweryfikować prawdziwości konceptów, przynajmniej w tym momencie, gdy sprawa jest jeszcze świeża. Widać ewidentnie, że jeżeli rzeczywiście jest to przeciek, to mamy tutaj do czynienia z nowymi liniami skórek. Trudno powiedzieć, ile z tych skinów wejdzie do gry i czy w ogóle. To mogą być jakieś stare koncepty albo jeden z największych przecieków w historii.”

Teraz jedyne, co trzeba zrobić, to po prostu czekać. Jeżeli przeciek jest prawdziwy, to niedługo powinno się z niego coś pojawić bezpośrednio w grze. Wystarczy jedna skórka lub linia skinów, by go potwierdzić.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends