w ,

Yassuo, jeden z najpopularniejszych streamerów LoLa zgłasza gracza z powodem „zasługuje na raka”

Streamerzy czasem kompletnie tracą głowę.


Yassuo to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych osób na Twitch. Jego kanał obserwuje w tym momencie 1 864 027 osób. Tym bardziej dziwi fakt, że influcencer podczas transmisji życzył jednemu z sojuszników i całej jego rodzinie zachorowania na raka.

Zdaniem społeczności tego typu sytuacje zdecydowanie nie powinny mieć miejsca. Szczególnie, gdy mówimy tutaj o kimś, kto może stanowić już autorytet.

Yassuo poza kontrolą?

Gracze, którzy wychwycili moment złości na streamie od razu podjęli temat na Reddicie. Zgodnie z tym, czego można się było spodziewać, część przyznała streamerowi rację pisząc, że w League of Legends często grają „raki”. Inni komentują, że własnie przez takie zachowanie LoL zmaga się z tak dużą toksycznością.

Czy gracz zostanie w jakiś sposób ukarany? Trudno powiedzieć. Na pewno może zostać zawieszony tak samo w League of Legends, jak i na Twitchu. Riot bardzo mocno ostatnio reaguje na tego typu przejawy agresji.

Temat na Reddicie zrobił się na tyle popularny, że raczej dotrze do Riotu i osób odpowiedzialnych za tego typu przewinienia.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends