w

Yuumi pojawiająca się w losowych miejscach na mapie? Niebezpieczny błąd

Riot Games

Gracze zauważyli poważny błąd dotyczący Yuumi.


Liczne błędy w LoLu nikogo nie dziwią. Jednak ten może być wyjątkowo niebezpieczny i skończyć się nieuchronną śmiercią gracza. Co dzieje się z Yuumi?

Yuumi i losowa teleportacja

Yuumi nie trzeba nikomu przedstawiać. Postać odkąd pojawiła się w League of Legends, stała się obiektem wielu dyskusji. Jak również bohaterką przeróżnych błędów w grze.

Jej nietypowa mechanika sprzyja różnym usterkom, które trudno czasami przewidzieć (i szybko naprawić). Jej umiejętność W – Ty i Ja! – kojarzy się wszystkim ze skillem, który jest idealną ochroną dla postaci. Praktycznie nietykalna (poza wieżami w niektórych przypadkach) może bezpiecznie podążać za wybranym graczem.

Prawda może być jednak całkiem inna. A błąd skilla czyni go śmiertelnie niebezpiecznym.

Riot Games

ZOBACZ – Po przedsezonie Riot zabiera się za mniejsze reworki

Na Youtube pojawił się filmik, przedstawiający wspomniany błąd. Widzimy Yuumi przyczepioną do Ezreala, który teleportuje się na mida. Po chwili wspomniana bohaterka pojawia się samotnie w bazie wroga.

O ile w tym przypadku Yuumi miała dużo szczęścia i niedaleko znajdowali się sojusznicy, to w wielu sytuacjach nie musiałoby się to skończyć szczęśliwie. Bezbronna postać w bazie wroga byłaby łatwym celem.

Przyczyna błędu nie jest do końca znana, choć pojawiły się na ten temat pewne teorie. Możliwe, że usterka wynikła z powodu użycia W Yuumi na Ahri, która była niedaleko docelowego miejsca teleportacji Ezreala.

Niezależnie od tego, co tak naprawdę wywołuje glitcha, gracze mają nadzieje, że twórcy szybko to naprawią.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends