w ,

Za co Arquel zbanowany na Twitchu? Dokładny moment i reakcja Arquela

Arquel, jeden z popularnych streamerów League of Legends, został zbanowany na Twitchu.


Arquel został kilka godzin temu zbanowany na Twitchu. To kolejny ban polskiego “partnera” Twitcha. Przypomnijmy, że niedawno odbanowany został Zony, który wrócił z permanentnego bana. Zawieszenie Arquela ma prawdopodobnie ścisły związek z trailerem jednego z filmów.

Widać na nim bowiem pośladki. Na ten moment nie wiadomo, na jak długi okres czasu został nałożony ban. Za podobne sytuacje inni streamerzy byli blokowani na stałe z możliwością odwołania się.

Ban Arquela na Twitchu

Wiele osób sprawdza w takich sytuacjach status partnera w kodzie strony Twitcha, natomiast przypomnijmy, że już kilkukrotnie potwierdzono, iż status ten może zostać zabrany później, nawet przy permanentnej blokadzie.

Ban Arquela jest dość problematyczny, ale nie powinien zostać nałożony na stałe. Przynajmniej nie bez możliwości odwołania się. Przypomnijmy, że w takich sytuacjach Twitch lubił nakładać permy. Natomiast i one dzielą się na dwie kategorie: od jednych można się odwołać, od drugich zupełnie nie.

Powodem jest konkretnie ten fragment:

Co zabawne, streamer był przekonany, że ban nie zostanie nałożony. Istnieje jednak też mała szansa, że w ogóle nie chodzi o ten fragment streama, natomiast co do tego raczej nie ma większych wątpliwości.

Czy w takich sytuacjach usunięcie VOD’a pomaga? Jak najbardziej, choć nie daje 100% pewności, że ktoś nie zdążył zgłosić kontrowersyjnego momentu.