w

Zaczął mainować Teemo po tym, jak odeszła jego dziewczyna. Dzisiaj ma rekord świata tym bohaterem

Ciekawa historia pewnego gracza, którego właśnie spotkano po latach na serwerze. Nadal gra Teemo i pobija swoje własne rekordy.


Kilka lat temu w społeczności League of Legends krążyła historia o graczu na wietnamskim serwerze, który zaczął mainować Teemo po tym, jak odeszła jego dziewczyna. Dzisiaj wygląda na to, że ta sama osoba nie tylko dalej gra, ale bije swoje własne rekordy tym championem.

Ponad 11 milionów punktów maestrii

Wcześniejsze informacje o tym graczu pochodzą sprzed roku. Nie ma pewności, że to ta sama osoba, natomiast kto inny miałby mieć rok temu 7 milionów punktów maestrii na tym samym serwerze, tą samą postacią. Teraz Seeyouafterlife może się pochwalić 11.2 milionami punktów.

Ciekawa jest jednak jego historia. Kilka lat temu zmarła jego dziewczyna, która mainowała tę postać. Gracz postanowił od tamtej pory grać tylko Teemo. W efekcie gra nim od 5, lub 6 sezonu – tutaj historia nieco się rozmywa. Gracze przypominają, że zazwyczaj w jego przedmiotach można było zobaczyć GA i liandry.

W sumie gracz rozegrał w poprzednim sezonie ponad 3000 meczów Teemo i 1400 meczów w tym sezonie tylko na tej jednej postaci. Gra głównie szybkie gry i sporadycznie wybiera rankedy.

Obecny rekord na świecie wynosi 6.7 miliona głównie dlatego, że wietnamski serwer należy teoretycznie do Gareny. Teemo można kochać, albo nienawidzić. Utarła się już opinia, że postać wybierana jest głównie przez płeć żeńską, a jej gracze zazwyczaj trzymają się gdzieś z boku i niezbyt pomagają. To jednak wydaje się mieć zastosowanie do większości bohaterów na niższych rangach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends