w

Zagraniczny streamer LoLa, który pokochał Polaków i jego specyficzna odklejka z vysotzky’m

Kolejny streamer słucha polskich piosenek, przeklina ze standardowym k***a, wstaje na polski hymn i krzyczy “Polska Gurom”.


Kesha staje się coraz popularniejszy wśród polskich graczy LoLa. Możecie go kojarzyć przede wszystkim z TikToka i Nunu, a ostatnio również ze streamów Xayoo Industries. To właśnie u vysotzky’iego na streamach doszło do dość specyficznego “połączenia” polskiego i szwedzkiego świata.

W zasadzie wszystkie popularne klipy na kanale Szweda są zrobione przez Polaków. Kesha to bardzo oryginalna postać, która jest niesamowicie ekspresyjna.

W przeszłości były już takie sytuacje, ale ta jest na swój sposób wyjątkowa. To kolejny przypadek, gdzie ktoś zza granicy mówi o Polakach pozytywnie, śpiewa polskie piosenki, śmieje się z polskich filmów etc. Radzimy ściszyć telefony, ewentualnie słuchawki/głośniki:

Kesha i vysotzky

Najpopularniejszym klipem z tych wszystkich jest chyba specyficzna ksywa vysotzky’ego. Ten nazywany jest zazwyczaj drakulem, ew. drakulą, więc ludzie szukali różnych określeń, by Kesha je powtarzał. I tak oto zrodziło się “blood-borne”, które Google przetłumaczyło na:

Jasne, że stało się to hitem Youtube i TikToka, oczywiście, że ten klip jest niesamowicie popularny, bo przecież to jedna z dziwniejszych “odklejek”. Oczywiście vysotzky potem to oglądał:

Nie ma w tym wszystkim jednak nic złego. To pozytywna akcja, z resztą kolejna w podobnym klimacie. Polacy na Twitchu i ogólnie w LoLu są postrzegani bardzo różnie, więc całkiem miło widzieć tego typu akcenty.