w

Zapowiedź nowego bohatera w kliencie LoLa. Przerażające głosy niewiadomego pochodzenia

W League of Legends pojawiły się niesamowicie podejrzane dźwięki.


Niedawno Riot ujawnił wiele informacji na temat nadchodzących postaci. Wiemy, że niedługo ma się pojawić pierwsza z nich. Od wczoraj możecie natrafić na przerażające odgłosy, które pojawiają się losowo w kliencie gry.

Riot uwielbia wręcz zapowiadać nowych championów w ten sposób, więc bardzo możliwe, że jest to pierwsza duża zapowiedź kolejnej postaci. Dźwięki mogą przyprawić o dreszcze, szczególnie, gdy gra się w środku nocy.

Horror w League of Legends

Jeżeli wydaje Wam się, że zapowiedź Fiddlesticksa i jego VGU jest przerażające, najwidoczniej nie spotkaliście się jeszcze z „potworem z klienta”. Społeczność zgłasza tajemnicze dźwięki, jedni uważają, że to zapowiedź nowego dżunglera, a drudzy twierdzą, że to zwyczajny bug. Jak brzmi ten odgłos?

Video

ZOBACZ – Prezentacja 5 nowych skinów na event Pool Party 2020 w League of Legends

Komentujący dzielą się swoimi opiniami na temat domniemanej w ich opinii zapowiedzi nowego championa.

Cóż, spodziewałem się małej, uroczej sarenki ze spokojnym głosem, a nie cholernego demona z najgłębszych głębi piekła.

Być może jest to błąd, który odtwarza niedodany do gry tekst Fiddlesticksa.

Po jakimś czasie w temacie postanowił wypowiedzieć się Rioter, który stwierdził, że nie ma bladego pojęcia, co to właściwie jest, ale na pewno nie jest to żadna zapowiedź nowego bohatera.

Możliwe, że jest to tylko zmyłka, która ma za zadanie pobudzić ciekawość społeczności lub niefortunny przeciek, a pracownik jedynie próbuje odwrócić uwagę.

Znaleźli się również żartownisie, którzy twierdzą, że klient jest w tak opłakanym stanie, że błaga wszystkich o litość i pomoc, a najlepszym rozwiązaniem jest wyłączenie go i powrót do starszej i mniej zbugowanej wersji.

Kim będzie nowa postać?

Z ujawnionych przez Riot zapowiedzi wiemy, że teraz pojawi się żeńska postać, będąca dżunglerką. To by się zgadzało z odgłosami z klienta gry.

“Gracze preferujący pozycję dżunglera już od pewnego czasu czekają na nowego bohatera i tak się składa, że wkrótce będziemy coś dla nich mieli! W ostatniej aktualizacji powiedziałem wam, że nie mogliśmy zdecydować, czy nowy dżungler ma być zabójcą czy zwadźcą, ale gdy rozwiały się ostatnie strzępy snów, zobaczyliśmy zwadźcę o średnim zasięgu, który radośnie wpada w samo centrum akcji, a potem z niego wypada!

I tyle! Nie powiem już nic więcej…. Ale może, ewentualnie… Uda się nam ją znaleźć! Tylko bądźcie cicho, bo jest bardzo nieśmiała, a jeśli ją przestraszymy, stanie dęba i da drapaka, a nasza wizja zacznie się rozmazywać… i… rozmywać. Wszystko wokół nas zwolni… NIE! Nie możemy zasypiać! Ale… jest tak przytulnie i bezpiecznie… muszę… spać…”

Potem ma zostać dodany nowy zabójca. Nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie się pojawią. Riot wspominał jedynie, że dżunglerka wyjdzie w okolicach letniego wydarzenia.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends