w

Zapowiedź nowej Darkinki z LoLa w grze o Sylasie? Naafiri w The Mageseeker

W jednej z gier z uniwersum Runettery pojawiła się wzmianka o najnowszej Darkince, która już niedługo trafi na Summoner’s Rift.


Ostatnio sporo mówi się o tytule The Mageseeker, czyli kolejnej grze, która jest powiązana z bohaterami z League of Legends, w tym przypadku głównie z Sylasem. Tego typu produkcji pojawiło się już kilka, a jedna z najgłośniejszych z nich to oczywiście The Ruined King, który opowiada o Viego, ale także o Ahri, Yasuo, Braumie, Illaoi i nie tylko.

W grze o Sylasie oczywiście również pojawiają się inne postacie. I choć większość osób w internecie skupia się na gameplay’u, szacie graficznej czy fabule, w tym artykule poruszona zostanie inna kwestia. Chodzi o wspomnienie o Darkinach, których kojarzy każdy fan League of Legends.

W The Mageseeker pojawia się nie tylko Kayn, Aatrox czy Varus, ale także przeczytać można o Naafiri, nadchodzącej do LoLa postaci, która zapowiedziana została już jakiś czas temu.

Naafiri – nowa bohaterka League of Legends

Naafiri ma być nową Darkinką, która będzie związana z psami. Przecieki i zapowiedzi związane z tymi zwierzętami pojawiały się od jakiegoś czasu. Sam Riot, nawiązując do bohaterki, stosował wiele porównań i gier słownych związanych właśnie z psami.

Nieco więcej o nowej postaci można poczytać m.in. w podsumowaniu nadchodzących do League of Legends championów – Najważniejsze informacje o nowych championach Lola, które do tej pory zostały ujawnione przez Riot.

Tylko co Naafiri ma wspólnego z grą o Sylasie? Okazuje się, że we wspomnianym tytule padają wzmianki o różnych Darkinach, w tym również o najnowszej bohaterce LoLa.

Internet obiegły screeny tekstów z gry, w których wspominani są właśnie Darkini. O każdym z nich padło kilka słów. Opisani zostali za pomocą swoich charakterystycznych atrybutów, takich jak kosa w przypadku Rhaasta czy łuk Varusa.

Aatrox

Rhaast 

Varus

Naafiri

Ciekawy jest ostatni opis, który mówi o tajemniczym Darkinie i na razie społeczność nie jest zgodna, o kogo tutaj właściwie chodzi. Część osób uważa, że mowa o jednej z postaci z Legends of Runeterra, np. o Xolaani.

Jak widać, opisy zawarte w grze o Sylasie nie są specjalnie odkrywcze czy szokujące, ale widać, że premiera Naafiri zbliża się wielkimi krokami. Gracze nie mogą się doczekać, aż poznają jej wygląd i szczegółowy opis umiejętności.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends