w

Oficjalna zapowiedź nowej gry od Riot Games, Ruined King: A League of Legends Story

Trailer Ruined King, nowego RPG od Riot Games.

Reklama

Deweloper odpowiedzialny między innymi za League of Legends, Teamfight Tactics i Valorant ukazuje społeczności kolejną grę. Tym razem będzie to RPG.

Co ważne, nowa produkcje ma być dostępna w dwóch sklepach, czyli na Steamie i Epic Games. Zagrają w nią posiadacze komputerów osobistych oraz konsol nowej i starej generacji.

Ruined King

Riot Games postanowiło spróbować swoich sił w wielu kategoriach, do tej pory stworzyli najbardziej popularną MOBĘ na świecie, auto battler Teamfight Tacitics, cieszący się dużą popularnością FPS – Valorant oraz karciankę Legends of Runeterra. Tym razem otrzymaliśmy zapowiedź RPG.

Z mgły wyłania się nowy wróg, jednocząc nieoczekiwaną grupę bohaterów. Los Bilgewater jest w Waszych rękach. Ruined King: A League Of Legends Story to turowa gra RPG dla jednego gracza.

Video

Ruined King to turowa gra RPG oparta na narracji, skupiona wokół nieoczekiwanego partnerstwa między znanymi twarzami, które współpracują na rzecz całej Runeterry. To pierwsza wyprawa Riot do pełnego interaktywnego doświadczenia, które pozwoli graczom doświadczyć Runeterry na nowe sposoby. Kto ze znanych do tej pory championów będzie dostępny?

  • Pyke
  • Miss Fortune
  • Illaoi
  • Yasuo
  • Ahri
  • Braum

Ruined King zadebiutuje na początku 2021 roku, będzie dostępny na PS5, PS4, Xbox Xbox Series X i S, Nintendo Switch, Steamie, Epic Games Store.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends