w

Riot przemycił zapowiedź nowej postaci i jej częściowy wygląd w informacjach o reworku Mundo

Wygląda na to, że zobaczyliśmy po raz pierwszy nadchodzącą postać do dżungli.


Riot uwielbia umieszczać tego typu małe zapowiedzi w różnych swoich materiałach. Przypomnijmy, że wczoraj pokazano pierwsze materiały związane z reworkiem Mundo. Wszystko wskazuje na to, że możemy tam zobaczyć jedną z pierwszych wersji wyglądu nadchodzącej postaci.

Gracze jak zawsze zaczęli się przyglądać wszystkim ujawnionym wczoraj elementom i ich uwagę zwrócił szczególnie jeden z portretów postaci. Wcześniej coś podobnego zrobiono w Valorancie, gdzie przy okazji karnetu bojowego pokazano nogę jednej z nadchodzących Agentek. To dało graczom znać, że faktycznie warto przy Riocie patrzeć na wszystko nieco dokładniej.

Lekko widoczna nowa postać?

Wśród materiałow o Mundo znalazł się również GIF prezentujący jedną z umiejętności, nad którą pracował Riot. Teoretycznie nie ma tu nic ciekawego, po prostu krótka animacja z „wybuchającą” postacią. To jeden ze skilli, jakie zostały finalnie porzucone. Natomiast to nie on wywołał spore emocje u graczy, a coś, co znajduje się u dołu ekranu.

Wystarczy spojrzeć na prawy dolny róg by zorientować się, że coś tu jest nie tak. Obecnie w League of Legends nie ma postaci z takim portretem.

Społeczność powiększyła ten fragment obrazu, dodała drugą połówkę twarzy i oto co wyszło.

Czy jest to nowa postać do dżungli? Bardzo możliwe. Na pewno to nie jest ostateczna grafika, co potwierdził również Riot. Zgadza się jednak, że mówimy tutaj o żeńskiej postaci. Bardzo możliwe, że będzie finalnie wyglądać podobnie.

Jak czytamy z oficjalnej odpowiedzi, póki co to placeholder – natomiast czy faktycznie? Może rzeczywiście mówimy tutaj o przypadkowej wpadce, a może o celowym podgrzewaniu nastrojów społeczności? Przypomnijmy, co obecnie o niej wiadomo:

  • Będzie mogła rozpoczynać teamfighty
  • Będzie miała mechanizmy ucieczki
  • Będzie miała średni zasięg
  • Jej umiejętności pozwolą na usypianie przeciwników

Za umiejętności i gameplay jest tutaj odpowiedzialny “Maxw3ll”.

  • Tworzył: Yuumi
  • Reworkował Blitzcranka oraz Zaca

Wiemy, że następna będzie żeńska bohaterka, ma się pojawić już niedługo bo „w okolicach letniego wydarzenia”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends