w

Zapowiedź nowych skórek, które już niedługo trafią do Wild Rift. Gracze LoLa na PC są zawiedzeni, że ich nie dostaną

Wiadomo już, jak prezentują się splash arty najnowszych skórek z League of Legends: Wild Rift.


Mobilna wersja LoLa rozwija się w naprawdę zaskakującym tempie. Praktycznie co chwilę pojawiają się kolejne zapowiedzi, nowi bohaterowie przenoszeni z gry na PC czy skórki, które w dużej mierze są zawartością ekskluzywną.

Wczoraj pojawił się artykuł o przecieku z halloweenową skórką do Vex (zobacz: Przeciek halloweenowej skórki do Vex. Niestety, jest też zła wiadomość dla graczy League of Legends). Dziś można już zobaczyć pełny splash art, ale to oczywiście nie wszystko. Poza skinem do Vex, do League of Legends: Wild Rift trafi jeszcze kilka innych ciekawych dodatków kosmetycznych, m.in. do Yone, Setta czy Dravena.

Jak się prezentują?

Zapowiedź nowych skinów do Wild Rift

W internecie pojawiły się grafiki kilku nowych skinów, które już niedługo trafią do Wild Rift. Wśród nich widać Czarującą Vex, czyli skórkę na Halloween, ale również Yone, Dravena, Setta czy Jayce’a.

Każda skórka pochodzi z innej serii, więc nie wiadomo, czy zostaną dodane w tym samym czasie.

Wielu graczy League of Legends na PC wkurzyło się po zobaczeniu powyższych grafik. Twierdzą oni, że Riot po raz kolejny faworyzuje mobilną wersję gry i robi do niej dużo ciekawsze dodatki.

W ostatnim czasie krytyka na oryginalną wersję Ligi jest coraz większa. Nie tylko dlatego, że event Star Guardian był tam popsuty (podczas gdy jego wersja mobilna działała dobrze), ale również przez fakt, że Riot coraz mocniej rozdziela oba tytuły. Jeden z pracowników niedawno potwierdził, że mobilna wersja dostanie ekskluzywnego championa, choć nie stanie się to w najbliższym czasie. Fani Summoner’s Rift na PC obawiają się, że z czasem postacie, które zostaną wydane do Wild Rift, będą po prostu bardziej dopracowane niż te na komputerach.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends