w

Zapowiedź skórki Victorious za rankedy w League of Legends przedwcześnie ujawniona

Wygląda na to, że jeden z profili League of Legends za wcześnie zaczął zapowiadanie skina Victorious.


Mistrzowska skórka, która w języku angielskim nosi nazwę Victorious zawsze wywołuje ogromne emocje. Nic dziwnego, to specjalny skin w podziękowaniu za granie trybu rankingowego.

Zasady otrzymania skórki pozostały niezmienne. Ostatecznie na ten rok podano tylko jeden warunek. Wasze konto musi mieć wbite co najmniej Złoto w kolejce rankingowej solo/duet lub elastycznej na Summoner’s Rift.

Kto dostanie skórkę?

Jeden z profili League of Legends opublikował coś, co prawdopodobnie miało pojawić się nieco później. Chodzi tutaj o fragment Splash Arta skórki Victorious. Nie wiadomo jeszcze do końca, kto dokładnie ją dostanie, ale można już powoli zgadywać.

Gracze wskazują, że może tu chodzić o Luciana, natomiast nie jest to potwierdzona informacja. Nadal trzeba traktować tę zapowiedź z przymrużeniem oka.

Skina powinniśmy zobaczyć w pełni kilka dni po zakończeniu sezonu. Tym razem Riot musi pokazać coś naprawdę dobrego, jeżeli chce sprawić, by gracze zapomnieli o Aatroxie, który nie do końca spodobał się społeczności i musiał być zmieniany.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends